Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az ocsmánysá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az ocsmányságom miatt sosem kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Már nagyon vén vagyok, 26 éves, és még egy randim sem volt soha, pedig nem keveset próbálkozok, de egész egyszerűen nincs olyan lány, akinek legalább egy minimálisan bejönnék külsőre. Nagyon visszataszító a külsőm. Kezdek kifutni az időből (ha már ki nem futottam, mert az is sanszos). Mégis mit tudnék csinálni? (Ja igen: szép lányoknál még sosem próbálkoztam, mert egyértelmű, hogy ott nincs esélyem, de az átlagosok is mind kigúnyolnak a külsőm miatt)

2013. máj. 14. 06:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen a külsőd? Fejtsd ki bővebben
2013. máj. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon alacsony vagyok, undorítóan dagadt és rettenetesen ocsmány arcom van.
2013. máj. 14. 07:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán tegyél ellene, hogy egyáltalán magadat elfogadd!
2013. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ivilicious ***** válasza:
ha a fogad nem rohad,akkor nem biztos hogy olyan gáz,ha van jellemed és normális vagy:D dagadtság ellen meg lehet tenni. nem gép előtt kell ülni és zabálni egész nap.
2013. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Próbálj meg legalább lefogyni, nem lehetetlen hidd el. Ha teheted járj gyalog, menj el, kerékpározni, a futás is marha jó, ha bírja a térded, egyél kevesebb szénhidrátot (kenyér, krumpli, tészta, rizs, édesség).

Továbbá legyél gazdag. :-D Vagy legalábbis legyen stabil állásod és biztos jövőképed.

Egyébként megsúgom, nekem is egyetlen randim volt eddig, pedig nem vagyok ronda, nem vagyok kövér, az arcom pedig kifejezetten szép. Most 23 vagyok. Ha nem vagy a tipikus kigyúrt idióta, vagy pálzabu.i, akkor a fiatal lányok 95 százalékánál már elástad magad. De se baj, jön még kutyára dér. A mai nők 90%-a pontosan annyit ér, mint amennyit látsz belőle. Ha szép sokat, ha nem az keveset. Belső értékeik nincsenek, ezért nem is látják meg mások belső értékeit. A szépség viszont múlandó!


Szóval mindent egybevetve, fogyj le, menj el fodrászhoz, szedd kicsit magad össze, és ha ezek után nem találsz magadnak párt, akkor nyugodtan kijelentheted, hogy a nők bekaphatják.

2013. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ocsem van onertekelesed rendesen. Kondizzal es maris nem leszel dagadt. Az arcod meg ha fogysz tuti valtozik. Azzal is lehet kezdeni sok mindent. Noni nem fogsz, de sok alacsony csaj van.
2013. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én idén leszek 26 és nem vagyok hajlandó vénnek tartani magam.

amúgy meg keress valami falusi menyecskét, annak mindegy hogy nézel ki, amíg eltartod és vezeti a háztartást. tudod falun mindegy az ilyen.

2013. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"amúgy meg keress valami falusi menyecskét, annak mindegy hogy nézel ki, amíg eltartod és vezeti a háztartást. tudod falun mindegy az ilyen."


Ez jó volt! :-D Dugd ki kicsit az orrod Pestről, az élet már ott sem így működik. :-)

2013. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A képen a kérdező van?


Mert ha igen, akkor jó nagy kamu! :D Ez a faszi egyáltalán nem olyan ocsmány, mint ahogy elő lett adva! Sőt, nekem bejönnek a mackók.

2013. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

panaszkodj gyk-n hátha attól jobb lesz :D

megnéztem én is és szerintem is átlagos. Én anno 26 évesen örültem vonlna hogy így nézek ki

2013. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!