Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az ocsmánysá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az ocsmányságom miatt sosem kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Már nagyon vén vagyok, 26 éves, és még egy randim sem volt soha, pedig nem keveset próbálkozok, de egész egyszerűen nincs olyan lány, akinek legalább egy minimálisan bejönnék külsőre. Nagyon visszataszító a külsőm. Kezdek kifutni az időből (ha már ki nem futottam, mert az is sanszos). Mégis mit tudnék csinálni? (Ja igen: szép lányoknál még sosem próbálkoztam, mert egyértelmű, hogy ott nincs esélyem, de az átlagosok is mind kigúnyolnak a külsőm miatt)

2013. máj. 14. 06:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem sem rossz, kis cuki!

Bár nekem a mediterrán típusú pasik jönnek be :D

2013. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A képen NEM a kérdező van, mert bár ez a srác is GYK felhasználó, nem szokott ilyeneket írni. Sőt ezzel a sráccal dumáltam már korábban és nagyon jó arc is még mellé.
2013. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem.

Senki sem állította, hogy te vagy a képen, nem kell parázni. :) Csak arról volt szó, hogy ha "kb" úgy nézel ki, mint a képen látható srác, akkor semmi baj nincs veled, nem kell pánikolni és elárasztani a GYK-t minden nap vagy három ilyen kérdéssel. Szóval no para, senki nem mondta, hogy te vagy. ;)

2013. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ez szép :D 9-14-ig ugyanannak az 1 embernek a kommentjei vannak :D Figyi 9-14-ig, ha skizó vagy, ne a kérdésemnél hasadj meg önmagaddal :D


Amúgy az utolsó értelmes válaszra reagálva: nem vagyok pesti, egy vidéki kis semmi városban lakok, ahol kb. soha nincs semmi élet, de még ideköt a munkám.

2013. máj. 14. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!