Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmről kiderült hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről kiderült hogy prosti volt és több száz vagy lehet ezer férfivel is lefeküdt pénzért. Férfi létemre bőghetnékem van. Mit tegyek kidobjam?

Figyelt kérdés
Elöbb utobb kiderült volna,ezt nem lehet titokba tartani ebbe biztos vagyok.Teljesen magam alatt vagyok hogy hazudott,ki nem néztem volna belőlle,igényes lány és ad magára,okos értelmes.Soha meg nem mondtam volna róla hogy 1.5 évig prosti volt.Teljesen kikészültem...ha ezt tudom nem jövök vele össze az biztos,így ez nekem nagy érvágás volt ahogy megtudtam.Több okból is.Az egyik hogy alapban ex prostival nem jövök össze,kett hogy hazudott nekem és nem vallotta be.2 év után most derült ki,nem részletezem hogyan,de több ezer kuncsaft közül nem nehéz rájönni a dolog nyitjára ugyebár...ki vagyok teljesen,nem tudom mit tegyek.Szeretem az a baj,de ezt úgy érzem nem tudom megemészteni.
2013. máj. 14. 14:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem sok reményt látok arra, hogy ebből valaha egy egészséges párkapcsolat legyen. Szerintem keress egy tiszta lányt.
2013. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha igazán szereted akkor megbocsájtasz neki... végülis nem csalt meg és mikor összejött veled már nem üzte ezt a mesterséget...
2013. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Prof. Shevy válasza:



Hidd el ha te lennél ebben a helyzetben és nem kivülről szemlélnéd akkor nem biztos hogy ugyan ezt mondanád...vagy legalábbis erősen elgondolkodnál rajta.Nem vagyunk egyformák...

2013. máj. 14. 14:06
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Erre a problémára nem lehet megfelelõ tanácsot adni
2013. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
én biztosan nem dobnám ki! engem kifejezetten izgat, hogy vajon milyen lehet egy párkapcsolat egy prosti ill. ex prosti csajjal. szerintem fogd fel úgy, hogy mennyien fizettek tízezreket érte, te pedig ingyen kapod :D
2013. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

ma 14:06

hidd el hogy de. Mivel én elöre tekintek. Mindenki követ el hibát és a k*rváknál nem vetek meg jobban embereket ezt is elhiheted. De azt viszont becsülni tudom ha valaki innen feláll és tisztességes munkával keresi a kenyerét.


És ha most megbocsájtasz neki, akkor egy életre magad mellé köthetnéd, ugyanis olyat adtál neki ezzel amit több száz vagy ezer pasi nem...

2013. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

ma 14:07



Ingyen volt olya barátnőm is akiben nem járt több száz vagy ezer farok...szóval nekem ez nem nagy dolog,mivel mindig voltak barátnőim így nekem soha nem kellett ezért fízetnem.Nyilván annak ez biztos izgató aki nagy nehezzen jut nőhöz,de nekem ez inkább kiábránditó,pedig nekem is vannak perverzioim de ez nem ahhoz a kategóriához tartozik.Talán nem is azért mert prosti volt,hanem azért mert hazudott.Mi van h van valami betegsége?Mi van ha elkaptam tőle valamit ami csak férfin jön ki és nőn nem?Ezekre is gondolni kell..

2013. máj. 14. 14:10
 8/23 ivilicious ***** válasza:
11%
és? fogd fel .ha nem tudod feldolgozni, ez van.
2013. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

ha jól fogom egyik régi emberkével találkoztatok, sajnálom

elvből amiket leírtál, nem jönnél össze, hazudott is, ráadásul hogyan derült ki, el tudom képzelni, hogy több ilyenre nem vágysz

nézd menj el olyan helyre, ahol nincs senki, elmélkedjél, telefont is kapcsold ki, magyarul a külvilágot, ott döntsél, ezek után tegyed amit jónak látsz

egy biztos, ha vele is maradnál, soha nem tudod megemészteni, feldolgozni, ez a fejedben marad mindig

Te döntesz N

2013. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Lépj tovább, nem fogsz tudni úgy rátekinteni ezután. Nem fogsz látni benne semmi izgalmasat. Nem tudsz semmi olyat mondani a barátnődről, mert mindenki tudja...


Hidd el találni fogsz egy normális tisztalelkű lányt!

Tapasztalat!:)

2013. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!