Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Molnár Csilla Andrea (1986...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnár Csilla Andrea (1986 szépségkirálynó) milyen pletykák terjedtek anno?

Figyelt kérdés
Sajnos sehol sem találom a konkrét pletykákat, pedig nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet olyan súlyos pletyka, amitől egy 17 éves lány öngyilkosságba menekül :-(

#szép lányról #csúnya pletyka
2013. máj. 14. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
"Halála után két könyv jelent meg róla: Gazsó L. Ferenc és Zelei Miklós 1986-ban megjelent Szépséghibák című könyve a hazai szépségipar visszásságaira próbálja felhívni a figyelmet, Friderikusz Sándor Isten óvd a királynőt! című, 1987-ben megjelent riportregénye pedig megrázó (kor)dokumentum Molnár Csilla Andrea életének és halálának körülményeiről." [link]
2013. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz, de a wikipédiát én is megtaláltam. Ez nem válaszol a kérdésemre.
2013. máj. 14. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

"... Csillával találkoztam a halála elötti estén ( éjszakán ) a lellei Vöröscsillag disco-ban . Sírt kint a keritésen ülve és eléggé ittas állapotban volt már . Odamentem hozzá és megkérdeztem tőle . Mi van megszivatott a Futács ? Futács Károllyal folytatott viharos románcuk mindenki elött ismeretes volt aki látta , vagy ismerte őket . Erre azt felelte , hogy ő fogja megszivatni a Károlyt . Esze ágában nem volt meghalni , legalábbis nem úgy látszott akkor ott azon az éjjelen . Kért , hogy vigyem haza és megbeszéltük , hogy másnap délelött találkozunk náluk . Mire a kocsikulcsal visszaértem a Csilla már nem volt ott . Nem is láttam többé . Másnap mentem át hozzájuk , de akkor már ott állt a mentő a házuk elött . A szülők sokáig okolták Göndöcz Editet a lányuk haláláért , ahelyett , hogy magukba száltak volna és átgondolták volna az utolsó néhány évet hónapot amit a lányukkal együtt töltöttek . Csilla túl fiatal és túl érzékeny volt még nem volt fekészülve egy olyan címhez és az azzal járó következményekre . Ami pedig a barátnőket illeti , ezt a kérdést is hagyjuk inkább nyugodni Csillával és Edittel együtt ... Soha olyan magányos nem volt ez a lány mint a szépség verseny alatti és utáni időszakban . A "barátnői " zöme kritizálta és áskálódott ellene a féltékenység miatt akik valóban mellette és vele voltak az Göndöcz Edit Szabó Rita volt . Őket hívta el a díszvacsorára is . A többi lánnyal még ruhalopási cirkusz is volt , miszerint kölcsönkérték a Csilla ruháit majd nem adták neki vissza és amikor ő kérte letagadták , hogy az náluk lett volna ... Valamint pont a későbbiekben mintabarátnőként tündökölve parádéztak , nyilatkoztak könnyes szemmel ők voltak azok akik a legjobban és a leghangosabban támadták és kritizálták a Csillának elért eredményét mondván , hogy bunda volt , hogy megvették neki a koronát és egyéb ilyen marhaságok . Aki még emlékszik arra a pillanatra amikor kihirdették a győztest akkor azoknak nem kell bizonygatni azt , hogy mennyire megdöbbentette a döntés .

Egyébként pedig Csilláról a személyes tapasztalatom ez ,egy roppant jólelkü önzetlen és tiszta lány volt . Sebezhető naív és őszinte . Ezzel éltek vissza a showbiznis hiénái és arcátla kutyái ...."

2013. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
"1987-ben megjelent riportregénye pedig megrázó (kor)dokumentum Molnár Csilla Andrea életének és halálának körülményeiről." Erre keress rá, ha nagyon érdekel interneten, vagy könyvtárakban, dokumentumok között... Ebben biztos benne van minden. Legalább próbálok segíteni.
2013. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

ott ahol lakott, nem tudom mi volt

pletyka nem volt, inkább ami körülötte történt, arról csak azok az emberek tudnának Neked mesélni, mi volt az igazán kiváltó ok, N

2013. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Hogy viszonya volt Chrudinákkal, meg Frenreisszel, akik hozzásegíthették őt a győzelemhez, az apja lefizette a zsűrit, gazdag egyiptomi magyar üzletemeber akart vele kikezdeni aki a nyereményutat felajánlotta stb. Ilyen marhaságok. Ezeken állítólag csak nevetett Csilla, és nem ezek kergették öngyilkosságba, ez annál sokkal összetettebb lehetett.
2013. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Ja és a legmeredekebb Gábor Zsazsa akkori vőlegényének hazugsága volt, miszerint szerelmi kapcsolatot ápolt Csillával.
2013. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!