Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még kedvesnek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még kedvesnek és udvariasnak lenni, vagy legyek olyan tapló mint rengeteg srác?

Figyelt kérdés

Tudnék olyan lenni, de az senkinek nem (még nekem se) tetszik.

Ehhez képest azok a fiúk, akik mindig ilyen bunkók mindenkivel, aztán totál odavan értük egy csomó lány.

Én mindig kedves voltam (nem nyomultam, egy egészséges kedvesség, amilyen általában vagyok) a lányokkal, sosem mondtam/tettem olyat, amivel szándékosan bántani akartam volna őket, de már lassan azt bánom, hogy egy kicsit is figyeltem rájuk.

Mi a jobb? Egy állandó tapló, akit sztem minden értelmes ember kerül, vagy egy rendes, csöndesebb, aki nincs középpontban, és érzékenyebb??



2013. máj. 14. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ezt is azt is aztán majd kiderül melyik imponál jobban.
2013. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csajokon látszik mit kell alkalmazni
2013. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolat a célod? Ha igen akkor légy normális. Lány vagyok és én is írhatnám hogy a fiúk milyen taplók még sem teszem. Nem különbek.
2013. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Itt van egy turpisság, amit a nők elfelejtenek megemlíteni: ha jól nézel ki, elnézik neked, hogy tapló vagy. De ha szarul, akkor neked úgyis mindegy, ha úgy leszel bunkó, kiröhögnek, nem fogsz dominánsnak tűnni.
2013. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor mindenképp add önmagad, mert idővel ki fog derülni, hogy milyen is vagy valójában. Aztán azért fog szakítani veled a párod, mert az álarcodba szeretett bele.
2013. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hány éves vagy ez attól is függ?!
2013. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne légy tapló. Én lányként igenis értékelem a kedvességet, és nem szeretem, ha bunkók velem, akárki akármit is mond a nőkről.


Egy férfi nem attól férfi hogy beletapossa a nőt a földbe.


Amúgy meg neked is rosszul esik, ha rosszul bánsz valakivel, egy idő után te is rosszul érzed majd magad utána.

2013. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mindenképp add önmagad és ne légy olyan,mint a többi fiú. Nagyon megtud fogni egy lányt a fiú kedvessége,udvariassága,legalább is engem,nagyon. Természetes érdemes,előbb-utobb valaki érékelni fogja,hogy ilyen kedves vagy. Kitartást!
2013. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Néha poénkodhatsz, húzhatod a lányok agyát, de csak finoman, kedves-viccesen. Am hidd el, a normális lányok nem a bunkókra buknak...:)
2013. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Am hidd el, a normális lányok nem a bunkókra buknak...:)"


Csak azért az elég szégyen, hogy a bunkóknak mindig van barátnője és rengeteg csaj közül választhatnak, a rendesek meg elvétve találnak lányt. ez tudod, hogy mit jelent, ugye?

2013. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!