Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok egy tapló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok egy tapló, bunkó, lekezelő, semmibe se nézem a nőket, egoista, hanem egy normális, illedelmes, rendes srác, akkor kössem föl magam, mert nem vagyok elég izgalmas a nőknek?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a nők az ilyenekre buknak én meg ezek szerint elbuktam a nők terén.
2009. ápr. 24. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Annyi ilyen kérdés volt már...

Ne légy papucs, azt egy nő sem szereti. Lehetsz illedelmes, előzékeny, de emellett legyen önbizalmad és fejezd ki a férfiasságodat. Ennyi a nagy titok :)

2009. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
az idióta tini libák, és a ribik buknak erre, így legalább normálisabb lányt találhatsz csak. bárha unalmasnak érzed magad, kezdj bele vlamilyen hobbiba, ami izgalmas, pl középkori kardvívás, lovaglás, extrém sportok, harcművészet....
2009. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mikor egy nő azt mondta, fontos szempontként, hogy illető férfivel meglehessen jelenni. Én meg arra gondoltam, hogy ezt, úgy értik, hogy ez férfi jó megjelenésű( legalábbis jól szituált), megtud szólalni társaságban=intelligens, van humor érzéke, de ezek szerint az a lényeg, hogy menőzni lehessen vele. :(
2009. ápr. 24. 12:34
 4/12 A kérdező kommentje:
És hogyan kell a férfiasságot kifejezni? Miben nyilvánul ez meg?
2009. ápr. 24. 12:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted veled miért ne lehetne megjelenni? Ez csak 1 ember véleménye, még van millió másik nő, akiét nem hallottad. Én ezt eddig csak olyantól hallottam, akinek a "jelöltje" vagy 15 centivel alacsonyabb volt nála és úgy döntött, hogy ezért nem jön vele össze.
2009. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Minden nap felteszed ezt a kérdést?

Egyáltalán hány éves vagy?

Úgy érzem, nem általában a nőkkel van bajod, hanem egy-kettővel, akiknek nem jöttél be. Ez alapján hülyeség általánosítani. Hidd el, mi sem vagyunk mazochisták. Szerintem senki sem akarja magát kínozni csak azért, hogy egy díszhímet tűzhessen a mellényzsebére.

Egyébként meg sepregess a saját házad táján, általában az a habitus, amit sérelmesnek találsz a nőknél, a nagyon fiatal vagy nagyon dekoratív lányok sajátja. Keress más helyen másmilyen partnert.

2009. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan keresgélj,ismerkedj ha valamelyik nőnek/lánynak az általad leírtak tetszenek az csak őket jellemzi,lépj tovább.Legyél rendes és határozott az életben és találsz olyan lányt akinek ez tetszik.Jobban jársz.:-)
2009. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs veled, sőt minden fiúnak ilyennek kéne lennie. Én pl utálom a nagyképű, nagypofájú menőzős srácokat mert azoknak egy csaj csak egy-két alkalomra kell...
2009. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

A francba veletek idiótákkal. Mi lenne, ha minden barom felfogná végre, hogy nem tulajdonságok alapján kell keresni magatoknak párt, mert abból semmi sem lesz.


Olyat kell találnod, aki teljes mértékben önmagadért szeret.

2009. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk picit szebben fejeztem volna ki magamat, de teljesen igaza van a 16:18-as válaszolónak. Legyen ilyen, legyen olyan...robotot akartok, vagy társat? A barátom számomra tökéletes, igaz, hogy néha a fejére húznám a szétdobált alsógatyáit, (=rendetlen) - na és? Ezt elsőre nem lehet megállapítani...ha szeretsz valakit, mindegy, milyen. Mondjuk én a bunkókat nem szeretem. Az a férfi, aki velem bunkóskodik, mehet plasztikai sebészhez a tizenhat darabba szakadt arcával... Szvsz: nem buktál el sehol. Csak ne idióta p*csák társaságát keresd.
2009. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!