Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem látom magam készen arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem látom magam készen arra, hogy bárkivel bármilyen emberi kapcsolatot ki alakítsak munkánk kívül. Mit kellene tenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

mi lehet az oka annak, hogy egyszerűen eljutottam óda, hogy elkezdtek nem érdekelni az emberi kapcsolatok?


Elég sok barátnőm / szexpartnerem volt ... (~30+) 22 éves koromig, ekkor ért egy autóbaleset, melynek folyománya ként sportot mindent abba kelet hadjak a 85 kiló izomról sikerült 160 kiló zsírrá hízzak... (ön sajnálat + nulla mozgás + zabálás )


24 születésnapomon belenéztem a tükörbe és úgy döntöttem hogy ennyi elég volt ... az elmúlt 1 év alatt sikerült ~ 40 kilót fogyjak, "szép" nem lettem ellenben újra vállalhatóvá váltam. 195 cm magas vagyok tehát egy erős átlag vagy inkább alatti külsőm lett.


Újra aktívabban neki láttam nőzni viszont az 1-2 kaland után rájöttem hogy ez nekem már nem kell viszont úgy érzem komoly kapcsolat sem kell és hogy az elmúlt pár év semmit tevésébe bele süllyedtem.


Sokszor elgondolkoztam rajta, hogy azért család gyerek stb. lassan jó volna viszont nem látom magam készen erre, sőt igazából arra se hogy bárkivel bármilyen emberi kapcsolatot ki alakítsak munkánk kívül. (tehát nagyon se barátok, haverok, csajok semmi )


Szerintetek innen, hogyan tovább vagy mit kellene tenni?


2013. máj. 14. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Magadat kell megtalálnod teljesen. Az az első lépés. Partner csak utána, de a leírásból ítélve már haladsz. :)

23l

2013. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pain for Pleasure ***** válasza:

Döntsd el mit akarsz és tegyél érte!

Azt gondolom, hogy csak lusta vagy egy komoly kapcsolathoz.

2013. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy kész rá, vagy nem is akarsz? Dolgozzál, és majd lassan helyrerázódsz. Azért fogsz megváltozni, mert látod, hogy ez így nem jó, (csak még nem vagy kész rá). Mit kellene tenni? Pár jó szó, mosoly kollégák felé, ha viszonozzák, jól fog esni, visszajön az önbizalmad, aztán szép lassan felépülsz belsőleg is. Lesz Nő, meg gyerek is.

Kitartás.

2013. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!