Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretett valaha is? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett valaha is? Vagy miért viselkedett ilyen furcsán?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki elég furcsán viselkedett mindig is. Egy beképzelt bunkó, imádja a csajokat. Mégis valami különöset láttam a szemébe mindig mikor rám nézett. Egyszer elhívott találkozni, semmi extra nemvolt elmentünk pizzázni aztán meg fagyizni. És ennyi volt, azóta se nagyon ír, az mindig is jellemző volt hogy előttem mindig is feltűnően beszélt a csajokkal meg odament hozzájuk. És azt nem értem, hogy különösebben nem is beszélünk azóta se, de mikor meglát akkor feltűnően néz engem ...néha pedig ugytesz mintha észre se venne. Sztem őt is csak a farka irányítja..na de mindegy úgy vagyok vele hogy Pest elég nagy, hogy találjak valami normális pasit..:) csak az a baj hogy én még azóta is csak rá tudok gondolni...:( és azóta se tudom megfejteni hogy mivolt ez meg ez a furcsa viselkedés...
2013. máj. 14. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Józanul ismerted meg vagy valami rendezvényen részegen? :P
2013. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASOT ***** válasza:
A srác unatkozott.
2013. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy beképzeld bunkó.
2013. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
józanul:D
2013. máj. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!