Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben elég nagy ribanc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben elég nagy ribanc voltam, lehet még valaha normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Iszonyú bűntudatom van a múltam miatt, nem tudok továbblépni. Bulikban, részegen nagyon sok emberrel "kavartam". Nem tudom elképzelni, hogy a régi dolgaim tudatában bárki is összejönne velem, nőként tudna tekinteni rám..
2013. máj. 5. 00:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
biztos lesz aki megszeret ha megváltoztál.
2013. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
40%
Hát hazudj róla.
2013. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Minden kiderül egyszer.
2013. máj. 5. 00:12
 4/40 anonim ***** válasza:
36%
az előzőnek igaza van, hazudj és nem lesz gond
2013. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Ne szégyeld magad amiatt aki voltál, mert az tett azzá aki most vagy! Tudom, elcsépelt, de így van!

Ha meg nem akarod, hogy tudjon róla az illető akivel komolyabbra tervezel, egyszerűen ne mond el, vagy csak majd később, ha már tényleg nagyon jól összecsiszolódtok!

29 F

2013. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek sem ártottál, miért ne lennél teljes ember a szűzhártyád nélkül is.
2013. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az a lényeg, hogy most milyen vagy :P Bár a vér nem válik vízzé :D

Vagy igen? :)

25F

2013. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy baromság, amit a 7-es ír! Mért ne változhatna meg? Minden ember változik az idő előrehaladtával, van aki pozitívan, van aki nem, de ha ő megváltozott, és akarja is tartósan ezt a változást, akkor mért ne kaphatná meg az esélyt egy boldog, teljes élethez?
2013. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit több partnered volt? Kit érdekel? Megcsaltál valakit vagy átvertél az már gond.
2013. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
21%

az ilyen mint te max szórakoztatásra van..értelmes pasi nem visz haza ilyet komoly kapcsolat céllal,több ok miatt is.de pl az egyik h magára is nagy szégyent hozna a többiek előtt h ilyennel van együtt stb... az gyökér lesz :DD

szal keress gyökereket akinek mind1.

2013. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!