Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok meleg? Voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok meleg? Voltam már lánnyal sokszor és nem volt gond a sex-el és sok barátnőm is volt már! 17 vagyok és kezdem magamba beszélni, hogy meleg vagyok.! Ugye aki hetero az később nem tud meleg lenni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne mond magadba ,hogy meleg vagyok! oké? és ha így van akkor maximum biszex lehetsz mer a meleg az h lányokra nem merevedik...
2009. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolsz rá? Vagy valaki beléd beszélte? Gondoltál már "úúgy" a pasikra?
2009. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy meleg vagy?
2009. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom :S! Egyszer csak elkezdtem rajta gondolkozni..! És most olyan fura érzés..! De nem gondolok úgy a pasikra! Csak attól félek,hogy fogok.. ! Focizok,motorozok és nem is viselkedek úgy mint egy meleg,de mintha kezdeném magamba mesélni!!
2009. okt. 1. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

velem is hasonló van

kefélj sokat csajjal és eltereled a figyelmed a meleg dologrol

2009. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az van, hogy érzékeled magad körül ezt a mostanában "trendi" b.zihullámot és megijedtél, mi lesz ha te is azzá válsz? aki ténylegesen b.zi, annál már korábban mutatkoznak a jelei. biztos, hogy nem vagy az. próbáld meg elterelni a figyelmedet erről, foglalkozz a hobbiddal, mocizz sportolj, ismerkedj lányokkal továbbra is. később már neveti fogsz az egészen.

23 L

2009. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!