Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a meleg miatt mozog...

Lehet a meleg miatt mozog ritkábban és gyengébben az elmúlt napokhoz képest? Vagy azért mert már kevés a hely? Ugye nincs gond? 32 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Kb 2 napja gyengébben és ritkábban mozog a baba. nemrég töltöttük a 32. hetet, kedden megyek uh-ra, félek nehogy valami gond legyen. Pár napja még nagyon aktívan szinte folyamatosan mocorgott, főleg nyomta magát kifelé, meg a kezét-lábát, majd kiszakadt a hasfalam, pedig akkor is meleg volt, de tegnap meg ma mintha sokkal lustább lenne. Mitől lehet?
2011. júl. 16. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szia.én 30 hetes vagyok és eddig ritkán mozgott inkább vonaglott de most hogy pár fokot hült az idő beindult..tuti hogy az idő miatt van :D ne aggodj .
2011. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is ilyen volt. Pedig ő tavasszal született. Állandóan nyomta kifelé magát, izgett-mozgott, de ahogy jött egy melegfront, 2 napig szinte meg se moccant.

Most 4 hós és ugyanígy van. Ebben a nagy melegben alszik egész nap, de ha hűl az idő, akkor szinte semmit.

2011. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok! Pénteken egész nap nem éreztem mocorogni, aztán este egy kis unszolásra mozgott egy picit (máskor ő is nagyon aktív). Tegnap is alig mozgott, és én is arra gondoltam, hogy biztos az idő miatt. Nekem ez az ötödik terhességem, de nem emlékszem ilyenre, hogy ennyire lelassultak volna... Én holnap megyek uh-ra. Biztos nincs semmi gond, csak tényleg bealszanak ebben a nagy melegben... :-)
2011. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok én is. Ha hûvösebb van, akkor megy a nagy mocorgás, de napközben most ritkább. 38+3 hetes vagyok, szerintem már nagyon kevés helye is van, meg sokat is alszik. Reggel inkább csak csuklik és fészkelôdik, estefelé a hûvösben indul be jobban.

Én amikor nagyon aggódtam, hogy a szokàsosnál lustább, lementem a védônômhôz, hogy hallgassa. Eg a szívhangját. Szerintem te is kérd meg.

2011. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!