Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethiányom van? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethiányom van? Szerintetek miért fantáziálok folyton erről?

Figyelt kérdés
Mielőtt elalszok mindig arra gondolok, hogy egy fiúval összebújva alszok..nincs konkrét fiú, akire ilyenkor gondolok, de egyszerűen minden este csak úgy tudok elaludni ha elképzelem, hogy egy fiú, aki szeret mellettem van. (Nem volt még barátom) Normális, hogy ennyire vágyok erre?
2013. máj. 15. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Normális.
2013. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy meg szerintem inkább az hogy jó lenne ha lenne valakid ez nem konkrétan szeretet hiány. Főleg akkor nem ha csak este jön ki.
2013. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és lásd már több mint egy éve van akivel összebújok! :) Szerintem várj arra, akivel meg tudod osztani az ágyad és ne légy türelmetlen!;)
2013. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

én megszeretgetnélek szívesen :)

de hát lány vagyok..

2013. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz,normális.
2013. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért az fontos hogy 14 éves vagyok. :)
2013. máj. 15. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Normális... én is szoktam ilyet, meg ilyenkor átölelem a párnámat! :)


20f

2013. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is mindig a párnámat ölelgetem:D
2013. máj. 15. 17:06
 9/12 anonim ***** válasza:

14 évesen talán még kicsit korai. Sajnos ilyenkor legtöbbször az jön, hogy fejest ugrasz egy rossz kapcsolatba, majd mégegybe, és mégegybe. Ördögi kör...

Túl sok időd és energiád van fantáziálni, keress valami hasznos elfoglaltságot. Sportolj, tanulj nyelvet, olvass, és majd jönni fog valaki, aki megérdemel. És nem kapkodd el a fiúzást, mert a jó dolgokra bizony várni kell.

2013. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Pont ez az, hogy alig van szabadidőm. Heti 4 edzésem van, 2 külön óra és még a tanulás..szóval nem azért fantáziálok ennyit, mert annyira unatkoznék, csak egyszerűen hiányzik valaki, aki szeret.
2013. máj. 15. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!