Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Van egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van egy srác a suliban

Figyelt kérdés
aki mindig rám néz:) vagy oda kapja a fejét ha meglát. De sajnos nem ismerem. Mostanában elég sűrűn kirak szerelmes számokat és olyanokat ír hozzá mint például " Look into her eyes is so difficult. " egyszer ráírtam de nem írt vissza nem is látta. Majd pár nappal később kirakott még egy számot és odaírta hozzá hogy "heló" szerintetek van rá esély hogy ezeket nekem címezi? L16
2013. máj. 15. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenre van esély, de olyan idegesítő tud lenni, mikor valaki nem tud magyarul fogalmazni és angolul irkál oda. -.-
2013. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy arra van esély, hogy inkább szereti ezeket a számokat? Amúgy meg írtál neki, nem irt vissza biztos van valami oka.
2013. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen gondolom van oka rá ami egyébként igen nyomós ok.. privibe írom:)
2013. máj. 15. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintén? Attól, hogy rád néz nem biztos, hogy rögtön beléd szeretett. Az lehet, hogy tetszel neki, de szerintem ha még csak nem is ismered, ez nem túl valószínű... :/

Gondolj bele.. biztos van olyan fiú, akire többször is ránézel, de attól még nem fog neked tetszeni.

Ezzel nem a kedvedet akarom elvenni, csupán ez a véleményem. Amúgy van barátnője? Ha igen, valószínű neki küldi ezeket a számokat.

2013. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs barátnője..
2013. máj. 15. 17:09
 6/7 anonim válasza:

Mintha én írtam volna ezt a kérdést :)). Szerintem lehetséges,hogy tetszel neki, csak félénk vagy ilyesmi.


15/L

2013. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják belemagyarázásnak.
2013. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!