Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó külső nélkül ér vmit a belső?

Jó külső nélkül ér vmit a belső?

Figyelt kérdés

Általában véve jól kijövök az emberekkel, nem szokott velem baj lenni.

Szerintem a belsőmmel nincs olyan alapvető gond, hacsaknem hogy egy kicsit csöndes és félénk (de nem félős, nálam a kettő nem ugyanaz) vagyok, mint az átlag, de én sose szerettem a középpontban lenni vagy vitatkozni, és szándékosan sosem bántottam senkit.

Barátnőm sose volt, és félek h ilyen külsővel nem is lesz.

Kép nincs, nem is lesz, maradjunk annyiban, hogy egy magas túlsúlyos embert képzelj el.



2013. máj. 15. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokkal többet ér a belső mint a külső. Csak sokan nem látják be.
2013. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

számomra nem.. volt pár pasim.. akivel azért jöttem össze..

mert mint emberbe szerettem bele .. holott a külseje.. nem vonzott.

2013. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
A mai világban nem.
2013. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Jó külső nélkül ér vmit a belső? <--- így olvastam el..

jó külső ér valamit belső nélkül.. ?

2013. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A 2. kérdésedre a válasz: tapasztalataim szerint igen.
2013. máj. 15. 18:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem számít mind a kettő egyaránt a külső és a belső is.


Nem kell csak szép belső szép külső nélkül.

És nem kell csak szép külső borzalmas belsővel.

Utóbbi csak szexre.

2013. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nekem elég jó belsőm van, de külsőleg annyira ocsmány, undorító és visszataszító vagyok, hogy még sosem volt senkim.
2013. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha férfi vagy, és nem nézel ki jól, tehát nem vagy jóképű, akkor hatalmas problémáid lesznek a nőkkel egész életedben. Mindegy, hogy mennyire vagy közösségi ember, vagy mennyire vagy szórakozós, nyitott személyiség, ha pl. egy társaságban van egy nálad jobb külsejű, de amúgy idióta férfi, MINDEN nő őt fogja választani, te meg senkit se érdekelsz, sokra mész a belsőddel. Tapasztalatból beszélek: nálam megvan a műveltség, nyitott személyiség, vezető állás, mégse kellek senkinek, mert nem nézek ki jól. 27 F
2013. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szeretem egy fiút aki mindenki szerint csúnya volt de szerintem nem.Ezzel arra akartam kilyukadni hogy lehet hogy valakinek te is tökéletes leszel.A belső nagyon fontos akik sak a külsőre mennek azok meg foglyák bánni .Ha jó a belsőd akkor szerencsés lesz az a lány akit szeretni fogsz..
2013. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak a jó külső számít, mert kifelé azt látja a többi ember. Csúnya, ronda, ragyás, pasi nem kell, mert hogy nézne már ki , ha egy ilyennel mennék bárhova is. Mindig a jó megjelenés számít, mindenhol!!
2013. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!