Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nagyvárosi lányok! Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nagyvárosi lányok! Az utcán megszoktátok nézni a srácokat? Vagy a dolgotokkal vagytok mindig elfoglalva, és mindent leszartok? Nemtetszene ha bárki is leszólítana, nem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,megnézem a jó pasikat,meg úgy általában minden embert.Egyszerűen érdekelnek.Azt is hogy mit hordanak stb.A leszólítással se lenne bajom,ha nem a buta emberek tennék hatalmas egóval és valami gáz szöveggel.Ne leszólítsd a csajt,hanem próbálj meg beszélgetést kezdeményezni.A kettő nem ugyanaz,az előbbi olyan degradáló..mint valami útszélit.Az utóbbi pedig tök rendben van,barátságos.
2013. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire sietős a dolgom, de amúgy én.is megszoktam diszkréten nézni. A leszólítás, ha helyes a srác, akkor preferálom.
2013. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nézegetni a srácokat, általában zenét hallgatok és a gondolataimmal vagyok elfoglalva - vagy nézegetem az embereket, de nem úgy. Utcán nem ismerkedem, ilyen leszólítgatós alakokkal nem valószínű, hogy kijönnék, meg kicsi rá az esély, hogy egy pár perces beszélgetéssel bárki is felkeltse az érdeklődésemet annyira, hogy később is akarjak vele beszélni.
2013. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy megnézem ;) A leszóllításra nem tudom, hogy reagálnék, még nem nagyon történt ilyesmi velem, de ha épp sietek valahová akkor nem igazán lenne kedvem beszélgetni idegenekkel szerintem. :) 19/L
2013. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sose nézem meg őket, sőt, úgy általában az embereket se nézem meg. Max futólag ránézek hogy lássam melyik oldalról kell megkerülni (ha már akkora paraszt, hogy a járda közepén megy..).

Zenét hallgatok és elmerülök a gondolataimban.

2013. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!