Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha kedves vagyok egy fiúval rögtön azt hiszi, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Mindig kedves vagyok és segítőkész azokkal, akik szimpatikusak számomra fiúkkal, lányokkal egyaránt. De miért kell ebbe többet belelátni? Nem adok semmiféle jelet, hogy tetszene, mégis egyből randizni akarnak. Miért nem lehet valakivel szimplán haverkodni? Én sokszor jobban örülök egy fiú havernak, mint egy lánynak. Ez olyan kellemetlen, mert mivel jófejnek tartom nem akarom megbántani, de külsőre egyáltalán nem vonz nem tehetek róla. Ilyenkor mi a legjobb megoldás?
2013. máj. 15. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

fiúknál beindulnak azért a hormonok

meg van olyan ember aki félreérti a kedvességet

2013. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

PONTOSAN ez a problémám nekem is. Elég sok fiút akaratlanul bántok meg azzal, hogy visszautasítom, mikor én csak barátkozni akartam. Én is mindenkivel kedves vagyok, lányokkal, fiúkkal. És nemegy olyan fiú van, akin már most érzem, hogy azt hiszi...lesz valami.


16L

2013. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha randira hív mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg, de vegye is a lapot?
2013. máj. 15. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
kezdj el vele poénkodni hogy milyen lenne ha járnátok de tereld olyan irányba hogy milyen szar lenne, azt akkor elmegy a kedve tőle :D
2013. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem tudod ezt megoldani, mert ha kedves vagy valakivel, azt hiszi, hogy törődsz vele, és ez -főleg egy sérültebb léleknek- sokat jelent, azt hiszi, hogy majd ez a kedves lány ki tudja húzni a gödörből. Én is jártam így, mert velem soha nem volt senki kedves, aztán jött egy lány, elkezdett velem beszélgetni, ami nem is lett volna gond, de aztán elkezdett hozzám érni, nem is kevésszer, ezért félreértettem :D Ennyi. De tanultam belőle, már rögtön az elején megkérdezem, hogy azért kedves-e, mert tetszem neki, vagy csak szimplán ilyen, hogy ne legyen félreértés. Bár ha tetszem azt úgysem vallják be a lányok :D
2013. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az előzőt nem javaslom, sokkal többet ér a nyílt egyenes, beszéd, semmi kétértelmű. A megbántásról meg annyit, hogy ha szeretne valamit tőled (ami tegyük fel nem csak szex), akkor lehetsz akármilyen kedves úgy is fájni fog. Akkor is azt mondom mondd kerek perec a szemébe, hogy mi a helyzet.


Egyébként ha vonzó vagy valakinek és még kedves is, hülye lenne az a pasi aki nem akarna jobban megismerni.

2013. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok, az 5-ös válaszra gondoltam.
2013. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megpróbálom nagyon le egyszerűsíteni a dolgot. Én fiú vagyok és lányokkal pont ez a helyzet. Szerintem itt a probléma ott kezdődik hogy sokan bunkók és lekezelőek. Ha valaki kedves ok nélkül az gyanus. Felmerül a gondolat hogy akar valamit az illető.

23/F

2013. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!