Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi kb.10000x bejelöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi kb.10000x bejelöl egy csajt a facebookon de csaj az istennek se akarja visszajelölni akkor miért jelöli be 10001-re is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 21:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mert gyökerekből áll a világ, akik nem tudják felfogni, hogy mi az, hogy nem.
2013. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán azt jelölgeted akit kéne?:DD
2013. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
És a csajt ez miért érdekli? Nem töltesz túl sok időt a facebookon?
2013. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
mert nagyon nyomul. kerüld az ilyet! Általában csak egy dolgot akar az ilyen, szóval vigyázz..
2013. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

1) Mert nincs magánélete

2) Vagy mert szimplán pszichopata, mint az egyik ismerősöm, csak ő még pluszba fel is kutatta a csajt és megvárta a sulija előtt.

2013. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért először bejelöli.
2013. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

internet, Budapest, szex, szerelem, étel, gasztronómia, ital, angol, német, Facebook


Ezek alapján a címkék alapján látott a neten, vagy Budapesten, és szívesen lefektetne, de akár szerelem is lehetne belőle, elvinni kajálni valami angol étterembe és a német gasztronómia italkülönlegességeiről beszélnétek, de igazándiból még Facebookon se jelölted vissza. Pedig micsoda gavallér :(.

2013. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

hát éppen ezaz! hogy pontosan az történt , amit mondott amit mondott a 3. válaszoló SŐT sokkal durvább a sztori, mert 3 éve van ebből háború,de ebbe most ne menjünk bele de ezzel a hülye NEM ADJA FEL...

azt leszámítva mégis MIT akar elérni? hogy visszaigazolom és el van felejtve az egész? mert ha igen elég szánalmas...


mindenkinek köszönöm a válaszokat!

egyéb tipp?

2013. máj. 15. 22:02
 9/21 A kérdező kommentje:
na ne röhögtess, én csak pár témát soroltam fel! életem egyik legnagyobb megrontója a téma!!
2013. máj. 15. 22:03
 10/21 A kérdező kommentje:

nem én jelölgetem, ő jelölgetem engem és NEM ADJA FEL....


ennyire ******ja van? nem lepődnék meg rajta, hisz nemibeteg már jóideje, de akkor miért nem keres egy másik idiótát?

2013. máj. 15. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!