Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kedves vagyok, jóhiszemű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kedves vagyok, jóhiszemű, akkor miért vagyok nulla az összes csaj szemében?

Figyelt kérdés

Alapvetően ilyen beállítottságú ember vagyok, és soha egyetlenegy csajt sem érdekeltem, nagyon nem értem ezt az egészet, miért van ez? Ha bunkóznék velük, akkor meg azért nem kellenék, de akkor milyen legyek?

"Ne általánosíts" válaszoktól kíméljetek! Köszi!



2013. máj. 10. 22:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%

Lehet a külsőddel van baj.


Bár mondjuk az valószínűbb, hogy valami komoly baj van a belsőddel, amit most a kérdésben meg sem említesz, de elüldözöl másokat vele. Ez elég gyakori a hozzád hasonló naponta itt panaszkodó srácoknál.

2013. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%

"Ha kedves vagyok, jóhiszemű,"


Pontosan ezért


"Ha bunkóznék velük, akkor meg azért nem kellenék"


Tévhit

2013. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%
Lehet azért, mert csak mártírkodni tudsz.
2013. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
pl. mert péntek este itt nyafizol ahelyett, hogy valahol buliznál
2013. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
Valóban. Erre sose fogsz választ kapni, de... A lányok valamilyen oknál fogva a rossz fiúkat szeretik.
2013. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint és az lemondásod alapján csak az lehet a gond hogy túlzásba esel. Maradj kedves meg minden de ne legyél egy lelki szemetesláda és ne törd magad nagyon. Legyél humoros és kész. Én úgy vettem észre hogy már a nőkben is van egy kis vadászösztön akit könnyen megkaphatnak az nem kell nekik. Azt hiszem a tinik úgy hívják ez hogy barátzónában vagy.

23/F

2013. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Önmagaddal is foglalkozz, ne csak azt nézd mi a jó nekik.
2013. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

"elmondásod"

23/F

2013. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Én is ilyen kedves gyerek vagyok általában, de hát csúnya is vagyok egyben. Valószínűleg nálad is ez lehet az ok, amiért nem kellesz a csajoknak. Sajnálom tesó, sírjunk együtt!
2013. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Ha te olyan fiú vagy, aki állandóan kedvében akar járni mindenkinek, akkor nagyon rossz úton jársz mert az állandó és mindenkihez irányuló kedvesség nem egy őszinte dolog, hiszen nem szeretetből jön. Ráadásul így biztosan elnyomod a saját magaddal való törődést, és ha az ember nem tesz magával jót....
2013. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!