Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha az eslő csóknál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha az eslő csóknál a lány csókolja meg a fiút, és nem a fiú a lányt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
nekem mindegyik fiúmmal így volt hogy először én csókoltam meg őt:D lehet ez valami genetikai hiba.
2009. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
igen, nagyon gáz. ha ilyen történne velem, nem is akarnék tovább élni.
2009. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, nem tűnik attól a csaj rámenősnek, vagy erőszakosnak, vagy ilyesmi? Nekem az a fiú, akivel kialakulóban van valami, nagyon félénk, meg szégyenlős, csendes, pedig 24 éves már, és nem akarom letámadni, de már nagyon szeretném, ha megcsókolna, de olyan félős...
2009. okt. 1. 23:39
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
nyugodtan csókold meg. az egyik félnek valamennyire rámenősnek kell lennie. de azt tudd hogy később sem lesz a pasiból falu bikája.
2009. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az tök jó.
2009. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést :( az miért gáz?
2009. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csokold meg nyugodtan. Te is szeretnéd ha megcsokolna nem?? akk ö is szeretné ha te megcsokolnád. Attol h lány vagy neked is van szád és akk csokold meg, nem kell mindent a fiukra bizni
2009. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

csókold meg:)

én is félénk vagyok, mondhatni egy kapcsolatomban sem én kezdeményeztem:)

de csak ezzel a lépcsőfokkal van bajom, előtte meg utána minden jól megy.

2009. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem korrekt, hisz egy normális, udvarias fiú max kicsit közeledik, h tudhassa h a lánnyal meddig mehet el.. és ha a lány csókolja meg, akkor már korrekt módon ő is megcsókolhatja amikor csak szeretné, és akár bátrabban mehet tovább:) én amikor először voltam moziban a barátommal, első randi címen, rádőltem a vállára, és amikor odafordult hozzám, h mondjon valamit, megpusziltam a száját... innentől ő tudta h szabad a terep, és megcsókolt :) szép emlék. és miért ne kaphatna egy fiú visszajelzést ilyen módon egy lánytól? ne már.. és amikor már összejönnek akkor is csak a fiú kezdjen el mindent?... hiba.
2009. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mért lenne gáz? én örülnék is neki :D
2009. okt. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!