Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy van egy fiú/lány, aki szerelmes belétek, de nektek nem tetszik. Ezt, hogy élitek meg?

Figyelt kérdés

1.Nem különösebben foglalkoztat.

2.Azért jól esik, hogy valakinek ennyire bejöttök.

3.Vagy idegesít.(pl. rossz belegondolni, hogy most is rólad fantáziál mindenfélét stb.)

És nagyon nagyon nem tetszik az illető.


2013. máj. 16. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetünk barátok, de megmondom neki hogy nem akarok többet, nem játszom az érzéseivel
2013. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan reagál rá. Ha elfogadja, és nem próbálkozik, akkor nem foglalkozom vele. Ha viszont tovább nyomul, akkor már idegesít.
2013. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
trágár szavakkal illesd meg, mint , pl. prostituárt más szóval mondva, azután már rám se néz
2013. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha azután is nyomul, hogy már közöltem vele, hogy az én részemről közömbös, akkor már idegesít.
2013. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha nem mondja meg, hogy szerelmes belétek, de látjátok rajta, meg tudjátok is valahonnan, akkor milyen érzés? Mert nekem rossz arra gondolni, hogy biztos most is arról fantáziál, hogy csókolózunk vagy mást, közben én egy ujjal sem érnék hozzá.
2013. máj. 16. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:

1-es:

Akkor játszol csak igazán az érzéseivel, ha barát zónába dobod! Gondolkodj el azon, hogy neked ez hogy esne, h nem lehet a tiéd, de mindig vele lehetsz???

2013. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4.Nem tudom milyen lehet, még sosem fordult elő tudtommal.
2013. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"2.Azért jól esik, hogy valakinek ennyire bejöttök. "

Kedvesen lekoptatnám... :/


20f

2013. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy, kérdező?
2013. máj. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem. Lány.
2013. máj. 17. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!