Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszem azoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem azoknak a fiúknak akik nekem tetszenek és miért csak azoknak akik nekem nem tetszenek?

Figyelt kérdés

Azt mondjàk ismerőseim,hogy szép vagyok (én nem gondolom így) sok fiúnak tetszem,de mindig olyanoknak akik nekem nem tetszenek.

Viszont akik nekem tetszenek azok észre sem vesznek. Eléggè elszomorít,gondoltam màr arra is,hogy nincs semmi esélyem ès nem is lesz azoknàl fiúknàl akik nekem tetszenek, és csak kizàrólag azoknàl van esélyem akik nekem nem tetszenek.

Szerintetek? Lànyok,nàlatok is így van?


2013. máj. 16. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A véletlen műve, vagy túl nagyok az elvárásaid. Amúgy egyszer nem volt elég megkérdezni?
2013. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
korod ?
2013. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
magasra teszed a mércét
2013. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy magasra tette a mércét. Mindenkinek van egy vágya, ami a saját kinézetétől független.
2013. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem is így van egy ideje, 15 éves vagyok és még nem volt pasim...de most jött valaki..egyszer neked is eljön :D
2013. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Mert csak a legjóképűbb fiúkat veszed észre, náluk pedig nagy a konkurencia. Tipikus, h magadról csak annyit írsz, h szépnek tartanak, de ne magadból indulj ki, nekünk srácoknak nemcsak a külső számít.
2013. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1. én most először írtam ki ezt a kérdést.


Többieknek köszönöm!

2013. máj. 16. 15:48
 8/10 A kérdező kommentje:
17L
2013. máj. 16. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld megismerni azokat, akiknek te tetszel. Hidd el, a külső nem minden.
2013. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. :D

De a véletlen számok törvénye alapján hiszek benne, hogy egyszer eljön az a bizonyos nagy Ő, aki nekem is tetszik és akinek én is tetszem. :)

16/L

2013. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!