Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a szemeim tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szemeim tetszenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Eddig szinte kivétel nélkül minden lány amint meglátott csak a szemeimet emlegette, hogy mennyire szépek meg különlegesek stb.. Persze ez jól esik, de mégis.. Mást észre sem vesznek? Ennyire számít a szemszín?
2013. máj. 14. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit vegyenek észre, a farkad? :D
2013. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
számít biza!
2013. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te nem érted a lényeget..A szemedet automatikusan észreveszi, de mit hiszel, hogy mindent testrészeden végig megy? Pl.jaj de szép a karod, a szád stb.
2013. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy nagyon jó kérdés... Nekem is ezt mondogatják. :D Sőt, volt aki megállított az utcán, mert meg akarta nézni a szemem. Aztán meg elment. xD
2013. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy valamit értékelnek rajtad a lányok. Engem úgy ahogy vagyok rondának tartanak, és semmi szépséget sem látnak bennem.
2013. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, persze nem azt várom, hogy nézegessenek végig meg bókoljanak össze vissza, attól úgyis falramászok. Csak azért huszadszorra hallani, hogy szépek a szemeim elég unalmas. És csak azt nézik, el is bambulnak néha..
2013. máj. 14. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Más testrészed nem tetszik nekik :D
2013. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:( hát akkor itt van, megcáfoltam hogy a lányoknak csak a magas fiúk tetszenek. Majdnem 190 vagyok és sz*rnak rá. :D
2013. máj. 14. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!