Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok, de ő csak barátként gondol rám? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval úgy kezdődött, hogy bevallotta nekem, hogy szerelmes belém, de engem nem érdekelt, mert csak barátként vonzódtam hozzá. Mondta, hogyha többet éreznék iránta, akkor szóljak, mert ő engem szeret és bármennyit tudna rám várni. Egyszer csak szerelmes lettem belé és ezt közöltem is vele, de ő azt mondta, hogy csak barátok, mert amíg nem mondta el nekem, hogy mit érez irántam, addig jobban elvoltunk. Most nem tudom mit tegyek, mert én nem tudom őt elfelejteni, de ő csak egy szimpla barátként gondol rám. adjatok tippeket, hogy hogyan felejthetném el, vagy hogy mit tegyek??

#barát #vagy több??
2013. máj. 16. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki még utoljára h mit érzel iránta, és tedd hozzá, h most hozod fel utoljára ezt a témát, szóval őszintén feleljen. Ha akkor is nemet mond, akkor tényleg felejtsd el, viselkedj vele közömbösen.
2013. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A befőtt tette el a nagymamát mi?:D

Jól pofára estél.

2013. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!