Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak is fontosabb a barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak is fontosabb a barátság?

Figyelt kérdés
Fiú-lány barátságnál van hogy a fiú (is) azt mondja, hogy félti a barátságot (ezért nem akar kapcsolatot). Vagy miért mondhat még ilyet valaki?
2013. máj. 16. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
en tuti nem feltenem xd
2013. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán :)

Max nem kíván téged.

2013. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezaz én is erre gondolnék még, de ezzel nincs gond.
2013. máj. 16. 20:05
 4/7 Antonius Caepio ***** válasza:
Szerintem a szerelem vagy párkapcsolat nem zárja ki a barátságot. Sőt, úgy az igazi, ha úgy tudtok beszélgetni mint két igazi barát.
2013. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

abszolút egyénfüggő, nem igazán lehet elkülöníteni ezt sem ( és még sok mást sem), hogy fiú vagy lány ...


én is voltam így egy lánnyal 3 éve barátok vagyunk, érezte ő is és én is h "lehetne több", de én voltam az aki jobban féltette a barátságot, azóta csillapodtak kicsit ezek az érzések is, egy fiú lány barátságban mindig vannak ilyen hullámok hiszen az ideális kapcsolat is úgy lenne jó, hogy lelki társa vagy a másiknak...


a lényeg, hogy a kapcsolatban több a rizikó, szóval sokan félnek ilyen helyzetben, elképzelhető simán h ő is így van ezzel :)

2013. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
miért több a rizikó egy kapcsolatban?
2013. máj. 18. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Első a barátság, utána a csajok.

egyes számú törvény

2013. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!