Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy fiú bevállalna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moiito kérdése:

Szerintetek egy fiú bevállalna egy kapcsolatot úgy is, ha egy kedves barátját megbántana vele? Szerintetek neki fontosabb a barátság a haverjával, mint a lány?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú, akivel régen jártam, de most az utóbbi időben annyit beszéltünk, hogy újra beleszerettem. Ő is bevallotta, hogy szeret, szeretné ha újra megpróbálnánk. Azonban az egyik barátja megakadályoz ebben minket, mert ő is belém szeretett. Nem akarjuk őt megbántani, mert félünk hogy valami balhé lenne belőle, verekedés. :/ Titokban találkozunk, titokban mondjuk egymásnak hogy szeretlek. Mindenki előtt titkolózunk. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek lehetünk újra normálisan együtt, úgy hogy nem kell titkolóznom a barátnőim előtt? . Vagy szerintetek a fiú nem fogja bevállalni a barátja miatt? =/
2011. jan. 5. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Feladná a barátságot ,tapasztalat ;)
2011. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

egyszerűen lehetne ábrázolni egy háromszöggel ti szeretitek egymást, a másik srác szeret téged, a két srác jóban van, az egyetlen kérdés az, hogy mi fontosabb a srácnak, a barátság vagy a szerelem?

szerény véleményem szerint a szerelem mellett fog állást foglalni

2011. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem nyilatkozhatok más nevében, de ha ahhoz elég patkány volt hogy megtegye hogy összejön egy barátja exével, akkor bármi lehetséges. Ha fontosabb lenne neki a barátság nem találkozgatna veled titokban sem. Nem a barátság fontosabb neki, csak még ahhoz is gyáva hogy legalább nyíltan felvállalja az árulását.
2011. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Haverom dobott a nő miatt, akit én is szerettem, de nem volt belőle nagy balhé, igazából megversengtünk érte. Ő nyert:D


Amúgy nálam a "Haver az első, nem a nő":)

2011. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:). azonban egyet nem értek: "de ha ahhoz elég patkány volt hogy megtegye hogy összejön egy barátja exével" <-- ezt hogy érted? .. mm mikor jött össze a barátja exével :'D ?
2011. jan. 9. 14:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt most nem exról van szó, ugye?
2011. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nőt lehet ezret találni, de jó barátot nem. Ezt figyelembe véve, sztem a kérdésben az fog dönteni mennyire jó barátok. Én is jöhettem volna össze 1ik barátom exével (akkor a csaj még vele volt mikor kikezdett velem, és szakítani akart miattam a sráccal), de én úgy döntöttem a barátság többet ér mint 1 csaj. Főleg 1 olyan csaj esetében aki simán kidob egy 3éves kapcsolatot mikor velem jobban érzi magát. Persze a szerelem is fontos szempont lehet...az nálam nem volt. De más esetben speciel el tudtam volna bármit képzelni a csajjal, szal nem a vonzalom hiánya volt a döntés oka.


"életművész"

2011. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát sztem kvára nincs mitől félnie mert milyen barát az olyan aki nem fogadja el h. ugyis mindig a nő dönt h. ki jön be neki.Amugy meg most mitől fél gyúrja ki magát járjon küzdősportra aztán lesz önbizalom nem fél attól hogy esetleg megverik vagy valamiXD
2011. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokan nemértitek a kérdést látom :) Szval van egy fiú akivel jártak de szakítottak.Most újra elkezdtek beszélni újra megakarják próbálni.De közben a fiú barátjának is tetszik a lány.Nemértem holvan ebbe ex stb dolog.Amugy meg végülis mértne,mivel előtte már együttvoltatok csak megérti a másik srác hogy ezvan....legalábbis megkéne :)
2011. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D és igen én is úgy látom sokan nem értették a kérdésemet:D:)
2011. jan. 10. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!