Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés felnőtt fejjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés felnőtt fejjel először elmenni nudista strandra?

Figyelt kérdés
A férjemmel tervezzük, hogy nyáron elmegyünk nudista strandra. Milyen érzés? Nem furcsa egy kicsit?
2013. máj. 16. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is tervezem ,hogy egyszer elmenjek egy lánnyal nudista strandra.

De elvileg semmi extra nicns benne hiszen ott mindenki ugyanolyan pörén öltözködik mint ti. :) Szoval ne érezd magad zavarban mert több száz puncit látnak ott rajtad kivül szebbeket is csunyábbakat is... :) és ez nem korfüggö hanem érettségfüggö.

2013. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha gyenge a jellemed és állni fog a p*csöd a jobb csajoktól inkább ne menj, mert laposra vernek.
2013. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
én biztosan nem mennék el a pasimmal mert féltékeny lennék és ne nézzen más meztelen nőket de ha nem lenne pasim simán elmennék.
2013. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Kipróbálnám én is de félek hogy nem a lányok szemébe fogok nézni.

Meg lehet ezt szokni?

2013. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%

Én kb. 5 éve voltam először, akkor 32 voltam.

Egy 5-6 évvel idősebb hölgyismerőssel mentem, aki rutinos naturista volt. Az első pár percben zavarban voltam, de aztán elmúlt, és teljesen természetesnek tűnt. Hamar meg lehetett szokni, hogy nincs rajtam ruha, hogy semmi sem zavar a napozásban. És erekcióm se lett, amitől előtte a legjobban féltem, bárhova nézhettem. :D

Aki tényleg napimádó, annak érdemes kipróbálni! Szerintem ráadásul sokkal nyugisabb is a nudi, mint a normál strand.

Gábor

2013. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!