Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele vagyok zúgva egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele vagyok zúgva egy lányba de félek neki bevalani vogy szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok új vok most regisztráltam harmadikos vagyok Bele vagyok zúgva egy lányba de van egy másik gyerek is aki közénk állt Mi régen együtt voltunk a lánnyal de valamin összekaptunk és ők most nagyon jól kijönnek egymással De én le akarom verni a gyereket De nem merem bevallani a légyszives gyorsan válaszoljatok mielőtt összejönnek szerintetek elvigyem valahova és ott mondjam el neki v egyátalán el se vigyem sehova hanem a suliba mondjam el?

2013. máj. 16. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mond el neki..
2013. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Inkább tedd meg és bánd meg, minthogy megbánd, hogy nem tetted meg."

Ha most nem lépsz, később azon fogsz agyalni, hogy vajon mi lett volna, ha...?

2013. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de hol mondjam el neki?
2013. máj. 16. 21:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Ahol leverted a gyereket.
2013. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
akkora suliban?
2013. máj. 16. 21:25
 6/15 A kérdező kommentje:
de mi azzal a fiúval olyanok vagyunk mint Edvard és Jacob ma verekettünk is a lányért (WWE be) ős őt diszkvalifikálni kellet volna de a gyereket nagyon elis vertem na akkor hol mondjam el neki?
2013. máj. 16. 21:33
 7/15 A kérdező kommentje:
létszi válaszoljatok
2013. máj. 16. 21:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Verekedtetek WWE-be? Azt hogy? Mármint oké a WWE pankráció, de az ugye showműsor.

Akkor hogyan verekedtetek ti WWE-be?


Amúgy meg magatokat egy csillámf*szvámpírhoz és egy pincsihez hasonlítani... Hát oké...

2013. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ugy hogy WWE szabályai szerint verekettünk
2013. máj. 17. 17:00
 10/15 anonim ***** válasza:

De az mit takar? Hogy lehet a WWE szabályai szerint verekedni? Nem ütitek meg egymást? Három leütés után a face-nek kell hősiesen felállnia?

Miféle szabályok vannak egy színházi előadásban?

2013. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!