Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Hogyan mondhatnám meg neki hogy szeretem? Hogyan hívhatnám el randira?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hol lakik, és fent van facebookon is az ismerőseim között, de facebookon nem mondom meg neki, mert a barátom ott beégett. Hogyan mondjam el neki hogy tetszik nekem?

2013. máj. 12. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű:

- Ha találkozol vele személyesem, akkor egyszerűen elhívod. Megkérdezed, van-e kedve beülni valahová egy kávéra/üdítőre/italra, mert te örülnél neki és szeretéd jobban megismerni.

- Ha nem találkozol vele, akkor csak az internet marad, ott ugyanezt a kérdést teszed fel neki, csak a személyes dolog mégiscsak jobb minden szempontból.

Ezzel a kérdéssel kiderül, hogy "érez"-e valamit a lány irántad, ha igent mondd, onnantól kezdve rajtad múlik, mikor és hogyan is közlöd vele, hogy tetszik neked, bár egyébként igen válasz esetében ezt a lány már érzi. Ha nem, akkor hagyd a csudába.

2013. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NE mond meg neki első randin hogy "szereted" , inkább azt hogy tetszik neked :D

Randi: Menjél oda jó lazán és mondjad hogy: Szia! Nem jönnél el velem egy találkára?/Nem lenne kedved találkozni velem?

Szerintem ekkor fix. h elfog menni veled egy találkára (persze csak akkor hogy ha személyesen kérdezed meg tőle), ha facebookon kérdezed meg akkor vissza utasíthat (mert ugye ott nem látja senki).

2013. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktatok beszélni egyáltalán?
2013. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szereted? Nem cicózol.
2017. jún. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!