Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogy egy személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy egy személy miatt tartok bulit a semmi közepén?

Figyelt kérdés

Két hete volt pénteken a világ végén egy szántóföldön egy buli ahol életem nője is jelezte,hogy ott lesz.

De nem így lett, így a kedvéért ismétlést hoztam egy hete de abból se lett semmi.

Pedig itt mentegeti magát,hogy sajnálja,hogy nem lehetett ott meg minden de ez nagyon felb*sz....

Kizárt dolog,hogy még egyet összehozzak...

Pedig elmondása szerint szeret a társaságomban lenni.

A haverjaim rajtam röhögnek...Személyesen kellene elmondani? Vagy bízzak egy utolsó megaláztatásban?

21/F


2013. máj. 16. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mint Ted :)

amúgy hívd el kettesben a csajt,ne csinálj hülyét magadból,2x már megszervezted a bulit miatta

2013. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy nő miatt, aki lesz@r, ennyit teperni?
2013. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De kajak ki vagyok már,akkor minek mondja,hogy ott lesz!?????
2013. máj. 16. 23:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első váalszoló ment a like:D

Nekem is Ted és a három napos buli ugrott be egyből

HIMYM forever XD

2013. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy fogalma sincs, hogy miatta szervezted, különben ott lett volna...
2013. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Légyszíves a kérdésre válaszoljatok már!
2013. máj. 16. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:
És miért olyan fontos a semmi közepén tartani? Ha legközelebb lesz bulid akárhol, hívd meg és kész. Egyébként meg miért nem hívod el valahová?
2013. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elfogom hívni most már szerintem, nem csinálok magamból teljesen hü*lyét....
2013. máj. 16. 23:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki viccesen az előbb leírtakat és hívd el randira és ha az elől is kitér akkor csak hülyített és fölöslegesen szenvedsz csak miatta.
2013. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!