Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, vagy volt olyan személy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, vagy volt olyan személy, aki ismeretetek szerint szerelmes/vonzódik a partneretekhez?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyultok ehhez a kérdéshez, illetőleg a személyhez? Tesz ez az illető valamit annak érdekében, hogy elszeresse a partnereteket, vagy csak meghúzódik a háttérben? Illetőleg hogyan kezeli a helyzetet a párotok?
2013. márc. 18. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltak igen eléggé ki is akadtam rájuk föleg amikor láttam miket írnak neki hogy igy meg úgy megdugnák nem jól kezelem az ilyen helyzeteket rohadtul féltékeny kattogós vagyok ilyenkor .
2013. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ezekre hogyan reagált a párod?
2013. márc. 18. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mivel a barátom zenész,ezért minden 2. tinilány p*csaszerelmes belé,vagy legalábbis alaposan megdugatnák magukat,és ezt a társaságomban sem rejtik véka alá.próbálják koncert közben is fogdosni,stb. én csak nevetek a szitukon,vicces,amikor a pesim nekem kalimpál,hogy mentsem ki :) ilyenkor odamegy,hosszú smár,pasi kezébe viszkit nyom,és 'gyere rocksztár,menjünk csillogni' :) a barátom nagyon jó kezeli,abszolút nem érdekli őt az ilyen rajongás,kinőtt már ebből szerencsére
2013. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
bocs, *pasim
2013. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

detto mint az első-.-

alapnak kéne lennie, hogy nem mozdulunk rá más pasijára, de ez már úgy néz ki erkölcsi sznobizmus

2013. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelzem, én voltam ilyen helyzetben, az a bizonyos harmadik személy, mondjuk nem tudtam az elején h van barátnője a srácnak, mert amikor megismertem epp nem voltak együtt. Nyomulgatott a srác, de komoly kapcsolatot akartam úgyhogy nem adtam magam. Aztán megtudtam h van nője, később meg is ismertem, eleinte fújt rám, de jóban lettünk, nem köpök bele a kapcsolatába, hiába vonzó a barátja. Elfogadott, mert benne vagyok a baráti körben, én is őt, nincs mit parázni ilyen dolgokon, ilyen szinten bármikor jelen lehet egy másik ember egy kapcsolatban, hisz nem ritka eset, hogy valaki vonzódjon valakihez, és ha féken tudja tartani az ember a vágyait, nem zavar bele a kapcsolatba sem. Szerintem.
2013. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Van egy kis senkiházi, lenyalt hajú takony gyerek, aki nagyon rá van állva a barátnőmre, komolyan mondom a reggeli kulám külömbb nála. Rendszeresen kommentelget fb-n, minden rohadt nap ott van a vendéglőben (barátnőm pultos) és ilyen 6-700 Ft-os jattokat ad, egy korsó sör fizetésekor, burzsuj f@sz! De amúgy szemernyi kételyem sincs afelől, hogy egy pici esélye is lenne a csajomnál. Annyira madár, hogy tényleg nem kell miatta aggódnom.

Mivel pultos, így napi szinten kap flörtöket, de ehhez hozzá kellett szoknom, de ezen az aljadékon kívül más komolyabb nem volt.

2013. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lakik nem messze tőlünk egy csaj, aki nyomul a páromra, tesz-veszi magát, de már nagyon régóta... A párom nem foglalkozik vele és meg csak sajnálni tudom... Egyébként ez a csaj mindenkire nyomul, már vagy egy gyereke (egyről tudunk) is... Nyálasan köszön a páromnak (nekem nem), dobálja a haját össze-vissza, tekergeti magát...

Kb. ennyi...

2013. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátom mielőtt összejött velem, összejárt néha egy férjes asszonnyal, aki szerelmes lett belé. Kolléganőm volt a nő és onnantól, hogy megtudta, hogy járunk, sokszor megjelent a munkterületemen és a kolléganőknek félreérthető megjegyzéseket tett. Legszívesebben belevágtam volna a fejét az asztalba. Emellett pedig a kedves páromnak elmondott engem mindenféle k urvának, aki valamennyire hitt is neki.

Ráment a kapcsolatunk. Nem feltétlen a nő miatt, sokkal inkább a bizalmatlenság miatt.

2013. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt...és 1 hétre meg is szerezte a "partnerem"...

1 hét után könyörgött, hogy hülye volt nem tudta mit érez stb..de én kidobtam..nem érdekelt.. :)


Ha egyszer nem tudja mit érez nyilván való egyikünkel se találkozik hogy tisztázza magában mégis mi van.. :)

2013. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!