Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne egy BMW-m könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy BMW-m könnyebben tudnék csajozni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 00:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
kirakatbaba kell vagy olyan,aki önmagadért szeret?döntsd el ezt,aztán annak függvényében cselekedj
2013. máj. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nem

ha nincs JÓ! beszélőkéd, mindenhogy leszarnak.

2013. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Milyen fogalmai vannak a kérdezőnek a nőkről? Benyomja rajtuk a "jóautó-gombot" és már hanyatt is vágják magukat?
2013. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

megpróbálhatod, ha csak kirakatba kell a csaj

ha tudnád, hogy az ilyen srácok is idővel rá jönnek mi a fontos, csak addig sok pénzt kell kirakni az ablakba, dugásra a pénz jó

látom Te szeretnéd ezt az utat, de kevés lesz hozzá a bankkártya ill a rajta lévő összeg N

2013. máj. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon relatív dolog. Röviden a kérdésre válaszolva: Igen. Sok lánynak tetszik egy szép verda, persze nem mindenki nézi meg, de a tény, hogy vannak akik igen az máris elegendő ok, hogy a kérdésre Igen legyen a válasz.


Viszont!

Az, hogy ha tegyük fel unalmas vagy, vagy kretén - azon nem segít semmilyen kocsi, ha komoly csajt akarsz magad mellé.

2013. máj. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

22éves lány vagyok. Kedvenc autóm a BMW...volt olyan exem akinek az volt és nem azért jöttem össze vele mert autója volt. Kedves volt a számomra...idővel abba is maradt a kapcsolat, nem olyan volt amilyennek vártam hiába volt autója és hurcolta volna a seggem ide oda.

A jó verda meg a lóvé,egyebek, annak jön be aki nem komoly kapcsolatot akar, aki ribanc és arra kellesz , h királynak érezze magát melletted és kényelembe legyen. Ha ilyet akarsz akit furikázásért megdughatsz akkor van akinek az bejön.

2013. máj. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ezek a hülye k3rvák a bmw be szálnak be csak
2013. máj. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Csatlakozom #5 höz.

Nekem is bömi van és senkit sem érdekelek :-)

23f

2013. máj. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem! Egy BMW-vel nem lehet becsajozni.... Ezert van nekem ketto
2013. máj. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!