Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szolnok környéki srácok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolnok környéki srácok, akik nem tudnak csajozni, vannak ilyenek itt?

Figyelt kérdés

Olyanokat keresnék haverkodni, akik hasonló cipőben járnak, akikkel lehetne valami haveri társaságot csinálni.

Normálisak, nem barmok, bunkók érdekelnek.

És lehetőleg 18-25 év közöttiek legyenek.

25 éves srác vagyok.

Olyant akarnék, akikkel össze lehet járni, meg együtt ellehetne menni bulizni, ilyesmik.



2013. ápr. 26. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt csak debreceni kanos kanok vannak :(
2013. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Figyelj, 150 km Debrecen, vonattal ellehet jönni Szolnokig simán. Hány éves vagy?
2013. ápr. 26. 00:23
 3/12 anonim ***** válasza:
23
2013. ápr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szolnokon is vannak ilyen srácok?Én eddig három városból ismerek ilyen srácokat.Budapest,Debrecen és Pécs,de akkor mostmár Szolnokról is tudok.Vannak még további városok ahol olyan srácok vannak akik nem tudnak csajozni és a gyakorira is írogatnak?
2013. ápr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem világszerte, bármelyik városba menj, akadnak olyanok akik nem tudnak. Amúgy nem Szolnoki vagyok, de ez esik közelebb.
2013. ápr. 26. 01:26
 6/12 anonim ***** válasza:

#4

Igen, más városból is akadnak ilyenek. Kecskemét.

2013. ápr. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6#-os, volna kedved beszélgetni, amúgy rád is írtam privátban. Te még közel is laksz ide hozzám képest. 60 km.
2013. ápr. 26. 02:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Kecskemét az kemény hely.Állítólag a környékén sokan eltűnnek a szervkereskedők miatt
2013. ápr. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Vissza kérdezhetnék? Mi olyan nehéz abban, hogy azt mondod egy lánynak: szia van kedved táncolni vagy innál inkább valamit? Klasszikus és el sem hinnéd hány ilyen kezdésből lesz a végén dugás! ( ja! és a " van barátod?" szöveget feljtsd el! ) Remélem segitettem! :)
2013. ápr. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Helyes pasiknál működik ez a dolog csak

2013. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!