Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem és néha-néha szemezgettünk is ha láttuk egymást. Sőt akárhányszor láttam szinte mindig nézett, mosolygott rám. Ask-en megkérdeztem tőle (névtelenül), hogy tetszik e neki valaki meg, hogy szerelmes e de azt írta, hogy nem meg, hogy minek a szerelem, mert csak időpocsékolás és, hogy ilyenek nélkül is tud boldog lenni meg, hogy nem érzi magát elég érettnek hozzá. Oké ezt értem de akkor minek szemezett velem mindig meg ilyenek? Elhívjam randira vagy inkább hagyjam mert csak lekoptatna ezekkel a szövegekkel amiket írt Ask-en is?

2013. máj. 17. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el. Próba cseresznye
2013. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én tuti elhívnám.és még ha kikosarazna, azt se kéne a szívedre venned, mert ő megmondta. szóval szerintem nem veszíthetsz semmit.:)
2013. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha nemet is mondana, akkor utána szóba állna még velem, hogy legalább barátok legyünk?
2013. máj. 17. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:

persze. miért ne? én legalábbis biztos nem szakítanék meg egy barátságot, és nem is lennék bunkó.


Szurkolok neked!!!:)

2013. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!