Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszont tetszik egy lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszont tetszik egy lány. Elhívjam randira? 16F

Figyelt kérdés
Tök jóban vagyunk, belé vagyok esve. Tudja ezt jól a legjobb barátnője is és szerintem ő is érzi. Kész vagyok már minden feladatommal, a holnapi napom szabad. Ez lenne az első randim. El akarom hívni holnapra telón SMS-ben. Szerintetek?
2010. márc. 6. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
viszont akkor hívd el.
2010. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát miért ne, kisfiam?
2010. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, de szerintem ha személyesen hívnád el, hatásosabb lenne.
2010. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hívd el! Ha ráér és tényleg találkozni akar veled, akkor úgyis igent mond. Ha ez lesz az első randi, akkor ittvan néhány jótanács:


A legfontosabb, minden előtt szerepel a listán az a tétel, hogy ÖNMAGADAT add. Ha próbálsz szerepet játszani, máshogy beszélsz, nem úgy viselkedsz ahogy szoktál, akkor komolyan megütheted magad a későbbiek folyamán. Teljesen általános témák körül folyjon a beszélgetés. Suli, filmek, zene, szóval bármi ami eszedbe jut, de mivel te vagy a srác, ezért maradj kicsit titokzatos. Ne beszélj neki túl sokat az érzelmeidről, mert azzal elárulod magad! Persze lehet, de csak okosan. Hajrá! :D

2010. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

15:08


Köszi! :D És írtam neki SMS-t. :) De még nem válaszolt.

2010. márc. 6. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! szerintem jól döntöttél. :) végre egy fiú, aki nem fél a lányoktól.. mit veszthetsz? egyszer élünk, ezeket nem szabad nem kihasználni. ki tudja, mi lesz még belőle. ;)
2010. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

17:44


Pontosan. :) Ha pedig nem kellek neki, hát nézek egy másik lányt aki tetszik. :)

2010. márc. 6. 18:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Visszaírt. Elküldött egy melegebb helyre és jó messzire... :P
2010. márc. 6. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Happy And:D

Sajnálom ifjú padavan nézz más lány után

2010. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!