Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen úgy érzem a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen úgy érzem a saját nememhez vonzódom, de nem volt még kapcsolatom senkivel. Változhatok még? Fiú vagyok

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
hát ez besz*rás
2009. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
előbb próbáld ki nővel aztán ha még mindig akarod akkor pasival aztán majd eldől.
2009. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%

hallod te embernek nem nevezethő értelmi nyomornc...

ezt mégis hogy találtad ki hogy te a fiúkhoz vonzodsz ültél a szobában bejött apád és egyből arra gondoltál de megtosznád?? vagy találkoztála postással és uh de kivánlak te állat:? mert egyszerüen nem tudom felfogni,hogy vagy képes ilyet leirni ha nem volt még 1ikhez se szerencséd??

kis off: Szeretném kérdezni a többi hozzászolotol hogy a következő szerintetek mi lesz? megkivántam akutyám? a macskám,ne adj isten a hörcsögöm??

2009. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban elég ingadozó lehet az ilyesmi. Teljesen majd 20 éves kor után fog kialakulni. Addig szerezz tapasztalatokat!
2009. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Nekem van egy évfolyamtársam (14 évesek vagyunk), aki úgyszintén fiú és nem is nagyon tudná magát elképzelni lány mellett. Szóval, ne izgulj. Azért próbáld ki lánnyal, hátha megtetszik. Ha nem, akkor... még mindig vannak helyes pasik. :)

2009. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fog változni. Tapasztalatból mondom, velem ugyanez volt.


A 14:38-as válaszoló meg egy barom állat. Mi az, hogy honnan tudná?! Mert te ugye ilyen idős korodban nem verted ki csajokra a farkad?! Te honnan tudtad, hogy neked az jön be?! Ő ugyanonnan tudja ő, hogy neki meg a fiúk. Az a baj, hogy szánalmasan hülye vagy!

2009. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Változhatsz még, a szexualitás ennyi idős korban még kialakulóban van, de ez magától fog bekövetkezni (vagy így maradni), nem tudod rákényszeríteni magad, hogy heteró legyél. A lényeg, hogy el tudd fogadni magad úgy, ahogy vagy.
2009. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Most ebben az időszakban minden olyan zavaros, saját tapasztalatomból mondom.Nálam is ez volt azert mert nem ismertem a masik nemet és sokkal jobban eltudam gondolkozni egy nőn mint egy férfin,pedig lány vagyok,de idővel ez elmúlik. Minden fiút hülyének gondoltam és nem láttam.h mit is szerethetnék bennük,de ez változott .

ne félj

2011. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ÚRISTEN MÉG EGY B*ZI? :''''CCCCc Légyszi ásd már el magad, ez undorító! :C
2014. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!