Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egyedül görkorizgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egyedül görkorizgatok a faluban? Nem néznek hülyének a fiúk?

Figyelt kérdés

Szoktam látni lányokat a barátnőikkel korizni a falum utcáin. Én szeretek korizni,de nincsenek barátnőim itt,így gondoltam egyedül elmennék korizni. Így talán alkalmam is lenne ismerkedésre. Elkoriznék a focipálya felé is,ahol a fiúknak edzésük szokott lenni. De kicsit hülyén érezném magam egyedül. Szerintetek nem gáz h annyira unatkozom,h egyedül korizgatok?:D Ráadásul 20 évesen?

20/L


2013. máj. 17. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Miért lenne az.. :)
2013. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem, nyugodtan korizgass. Csak ne ess el túl sokat. Az nem mutat valami jól és a szépségednek is árt. :)
2013. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Korizol sportolsz eltöltöd az idődet. Nem törvényszerű hogy csapatba kell korizni. Nem tudsz ott a faludban csajokkal ismerkedni? Vagy ők nem igazán a te társaságod? Istenem emlékszem amikor megpróbáltam korizni gondoltam ugyan olyan mint a jégkori. Személyesen bizonyosodtam meg arról hogy ez nem így van. Egy koszorús megállást próbálkozva végigcsúsztam a betonon majd az eső elvezető árokban kötöttem ki. Na azóta se vágok fel a "koris tudásommal" XD

23/F

2013. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
egyedül a nagyi korosztály némely tagjától félhetsz,ők szoktak irigykedni na meg unalmukban kötöszködni. :p
2013. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

jajj úristen most mi lesz egy húszéves lány egyedül korizik? ugyan kit izgat hogy egyedül vagy e vagy nem..ha jól nézel ki odamennek úgyis a pasik ha meg nem tök mindegy játszhatod itt a fejed:D

én is sokat mentem, megyek egyedül koival, eszembe nem jutott ilyenen aggódni hogy ez most gáz hogy nem szenved valaki mellettem :D ja és 20 évesen szintén

2013. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit nem fog érdekelni, hogy te mit csinálsz...
2013. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is egyedül szoktam :)
2013. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
és amikor én kimegyek hajnali 5-kor szakadó hóba futni? vagy este fél 12-kor kimegyek futni? kit érdekel mit gondolnak....
2013. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem :D
2013. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!