Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyenesen felizgat, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenesen felizgat, ha egy fiú beteg. Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés
Itt a betegséget most nem a náthára értem, hanem arra, hogyha pl. kómába esett és ilyen zsinórt vezettek az orrába, vagy lélegeztetőgépre kötötték, stb.. Ez egyszerűen olyan érdekes érzést vált ki belőlem, ami a kellemeshez közelebb áll, mint a rosszhoz, de nem tudom, hogy ez most szexuálisan izgat, vagy csak úgy érdekel. És szívesen megcsókolnék egy kómába esett fiút, mint a filmekben. Nagyon selejtes vagyok? Természetesen senkinek sem kívánom a betegségeket vagy a halálközeli élményeket, de mégis, maga a tudat..
2013. máj. 15. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát k.vára nem tudom elképzelni sem mi lehet "izgató" egy bekatéterezett ember látványában... Szerintem beteges
2013. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen selejtes vagy
2013. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát bebizonyosodott. Ajjaj. :D
2013. máj. 15. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Fura,de vannak durvább dolgok is.
2013. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát te betegebb vagy a kómába esett fiúnál!
2013. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt én afféle anyai ösztönként értékelem, gondoskodási vágyként, fontosnak lenni valahol, valakinek, a legfontosabbnak.
2013. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem szép Vagy, mert most fáztam meg.Hapci. Naugye!
2013. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ujjazzon meg téged a Stephen Hawking
2013. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ilyen kórházi mütyürös fétised van? :D
2013. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!