Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek előny vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előny vagy hátrány ha valakit idősebbnek néznek a koránál? (perzse nem idős korban)

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi.Ember függő.
2013. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha cigit kell venned, akkor előny. de ha ismerkedni kell, akkor végül mindig eljutsz addig, hogy hány éves vagy és kiderül
2013. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha fiú/férfi vagy egyértelműen előny
2013. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem már 13-14 évesen 16-17-nek néztek. Testileg elég korán kezdtem érni. Sosem volt belőle gondom anno, sőt. De, most már szerencsére azért nem néznek a valós koromnál 3-4 évvel idősebbnek :D

24/L

2013. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idősen... Egy 18-20 éves örül, ha azt mondják, idősebbnek néz ki. egy 25 évesnek már nem biztos, hogy tetszene. Meg attól is függ, hogyan nézi idősnek. érettebbnek és csinosabbnak látja, azért tűnik idősebbnek, vagy mert elhanyagolt..
2013. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szituáció függő. Volt, hogy azért lépett le a csaj mert kiderült, hogy fiatalabb vagyok nála 3évvel, mikor azt hitte h idősebb vagyok mint ő. Viszont az előny volt, hogy cigit piát bármikor tudtam venni. Vagyis először napra pontosan a 18. szülinapomon kérték el a személyim, mikor már két éve ott vásároltam a cigit meg a lőrét, ugyanannál a nőnél. Most meg már az a hátrány, hogy beszólnak az egyetemi kocsmában, hogy 30év fölött mit keresek még ott?

Egyszer én is benéztem egy kolitársnál, cigiztünk azt hát mondom csak rákérdezek, hogy így 40évkörül mit csinál még egy kollégiumban? Srác úgy néz ki mint Louis C. K. Először azt hittem, hogy valami nevelőtanár. Aztán kiderült, hogy csak 21éves.

2013. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfiaknál előny.
2013. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!