Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek azért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek azért nincs barátnője, mert nehézségei vannak a kapcsolatteremtéssel, azon hogyan lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Ha valaki itt az oldalon megemlíti, hogy nincs barátnője és nem tud kapcsolatot sem kialakítani, akkor a legtöbb tanács a külseje/megjelenése formálására szorítkozik. Meg az, hogy járjon társaságba. Ez utóbbival kapcsolatban van itt olyan ember, aki előrelépett? Azért kérdezem, mert pl. egy zárkózottabb, csendesebb ember a külsején viszonylag könnyebben alakíthat, viszont a szociális körén, társas viszonyain, a személyiségén már sokszorta nehezebben és szerintem ez sokkal fontosabb, mint a külsőnk felturbózása.

2013. máj. 17. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudod, ez mind akaraterő kérdése, én próbálok azoknak az embereknek segíteni, akiken tényleg látszódik az hogy tönkre van teljesen. Nekem is voltak ilyen korszakaim.:D Sokan feltesznek egy kérdést, írják hogy "persze, tudom, jó igen ez lesz" aztán mégse.
2013. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez szerintem ember-és helyzetfüggő is.
2013. máj. 17. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy miért vagy zárkózott és csendes, mert ha leírnád röviden, így könnyebben tudunk segíteni.
2013. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira már nem. Régebben elég csendes voltam, mikor még suliba jártam és nem voltam éppen népszerű figura, inkább olyan, akit senki nem vesz komolyan. És ez kihatott mindenre. A barátnőkérdésben is csak akkor sikerült, még évekkel ezelőtt, amikor szerencsém volt. Nagyon nagy szerencsém.
2013. máj. 17. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a múltad jó mélyre elásni egy kis lapáttal, és kezdj (úgy mond) új életet. Hidd el jobb lesz ha egy kicsit jobban kinyílsz, mert ennek az lesz a vége hogy magadba fogsz teljesen zuhanni.
2013. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A magamba zuhanás már közel van. Azért tettem fel a kérdést, mert gyakran olvasok itt pozitív példákat.
2013. máj. 17. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Na látod, legyen egy kis önbizalmad! Holnap úgy is szombat csípd ki magad és nyomás bulizni!:D Nem szabad feladni.
2013. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szoktam eljárni, de semmi értelme. Én nem vagyok pálya egy ottani lánynak. Eddig, aki sikerült, azt vagy ismerős mutatta be és még puhította is, a másik pedig a suliból volt. De egy bulis csajt összeszedni az lehetetlen küldetés.
2013. máj. 17. 22:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, mélységesen egyetértek.

Szerintem azért, mert Magyarországon nincs hagyománya és kultúrája a lelki egészség gondozásának. Úgy kezelik, mint a "gazdagok kiváltságát", vagy hogy aki ezt teszi, azzal valami nem OK.

Egyszer-egyszer láttam olyat, hogy valakinek pl. pszichológust vagy kineziológust javasoltak, és volt hogy én is javasoltam már valakinek, de utána mindig az jött hogy "hordjál színes ruhákat, mert aki rád néz, annak ettől jó kedve lesz", meg "mindenkire mosolyogj", "menj el minden buliba", ami persze mindegyik jó tanács, éppen csak mindegyik "tüneti kezelés". Csinálja az illető, de közben mélyebb rétegekben is kell dolgozni, mert önmagában egyik sem ér sz@rt sem, és a személyiség nem lesz nyitottabb tőle.

Ja, és a kérdezők általában ezekre a válaszokra reagálnak jól, azt hiszem azért, mert ezek nem igényelnek valódi munkát. Én amúgy Neked is kineziológust javasolnék, egyrészt mert úgy tűnik hogy egyszerűen csak zárkózott vagy, de kifejezett problémád nincs, másrészt meg mert sok esetben gyorsabb tud lenni.

2013. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!