Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy utálom?

Figyelt kérdés
Nem tartom helyesnek de mindig csak rá gondolok keresem a társaságát zavarba vagyok amikor ott van majd kiesik a szivem amikor hozzám ér de közben nem tartom helyesnek és sokszor olyan rossz poénokat mondd hogy az idegesito. Akkor most mi van? 15L

2013. máj. 18. 11:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
ezt neked kell tudni
2013. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Zavar van itt a rendszerben, kislányom.
2013. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tudom de össze vagyok zavarodva teljesen...nem tudnál segiteni?:(
2013. máj. 18. 11:06
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért van zavar? Ezt nem értem...mi rossz abban ha összevagyok zavarodva?
2013. máj. 18. 11:07
 5/19 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Vmiért bejön neked a srác, de magad sem tudod miért. Ez nem utalát és nem is szerelem, nem kell így kisarkítani. :)

Kölcsönös amúgy?

2013. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak azért irtam az utálatot vagy szeretetet mert valamikor ugy érzem mindjárt megölöm annyira zavar valamikor meg legszivesebben megolelnem es mondanam neki hogy szeretlek. De amugy nemtudom hogy kolcsonos-e néha olyan mintha igen de valamikor meg nem...
2013. máj. 18. 11:10
 7/19 anonim ***** válasza:
De mi szokott benne idegesíteni?
2013. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
az amikor mond egy viccet és egyáltalán nem vicces vagy orán beszol a tanárnak és az se vicces
2013. máj. 18. 11:14
 9/19 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak a külseje tart vissza.
2013. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Mert amikor elhatározom magamban hogy nem nem szeretem hulye vagyok en akkor mindig kozeleben szeretnek lenni de amikor meg hogy na akkor megprobalom tetszik nekem akkor eszem eszre a hibait:|
2013. máj. 18. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!