Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondhatok egy nőnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatok egy nőnek, ha utálom a testét, viszont szeretem a lelkét?

Figyelt kérdés
Elég vizuális típus vagyok, és olyan randa melle van, hogy nem szívesen nyúlok hozzá. Lelkileg meg szeretem. Jó lenne szakítani is, meg nem is. Csukott szemmel szeretkezek, és másra gondolok.
2011. nov. 6. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy valószinűleg te sem vagy egy adonisz, ha "csak" egy ilyen "ronda" testű nőt sikerült megszerezned.
2011. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ink fogadd el
2011. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nem szereted igazán... ha szeretnéd elfogadnád, és tetszene a melle is.
2011. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Ha undorodsz tőle, akkor később sem lesz jobb.
2011. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod tartani, mondd neki azt, h a testét is meg a lelkét is szereted!
2011. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Véleményem szerint magadat is átvered (őt pedig főleg), ha azt gondolod, hogy ez így hosszabb távon működni fog. Ha a testi vonzalom nincs a helyén, akkor egy idő után ez rá fogja nyomni a bélyegét a lelki részére is. Bár a BónuszBrigád most féláron hirdeti a mellműtétet... :-)
2011. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Véletlenül erőlködött bele az életembe, egy szorult helyzetben.
2011. nov. 6. 12:08
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, hogy szakíts vele. Azért lehetőleg azt ne mondd neki, hogy ronda, mert szegénynek egy életre gátlásai lehetnek miatta.
2011. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nos én is valahogy így vagyok vele, hogy az nem mondanám neki, hogy "ilyen randaságot még életemben nem láttam", de ő szépnek gondolja magát, (vetkőzzön le, máris tévhit), ezt tönkretenni nem akarom, az előző párom, akivel 10 évig voltunk együtt, gyönyörű volt, szeretett is, csak megcsalt 4 pasival is, ahogy kiderült. Ezért jött ez a nyomorult, aki soha nem csalna meg, de többre vágyom. Mit lehet mondani?
2011. nov. 6. 12:18
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy sajnálod, de már nem vagy szerelmes. Kész passz.
2011. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!