Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szemétkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szemétkedés ellen? Azt hiszem egy kicsit vérszemet kaptam.

Figyelt kérdés
Nem mintha erről lennék híres, de mérges vagyok egy srácra, elegem van már a h*lyeségekből. Én vérszemet kaptam, nem vagyok egy hárpia szerintem még így sem, de állandóan ingerem van rá, hogy belékössek, csipkelődjek vele... Hogyan űzzem el a szívem felől a gonoszt?
2013. máj. 18. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ördögűzés?
2013. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vasvillával :D
2013. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csapkodd meg bicikilánccal!
2013. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy add ki egyszer utoljára,vagy egyszerűen csak engedd el.
2013. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ki kell venned a szívedet a helyéről és elzárni egy ládába. Onnantól kezdve, igazi 3 fejű hárpiává válhatsz, aki ki tudja filézni a srác testét.
2013. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

> állandóan ingerem van rá, hogy belékössek,

> csipkelődjek vele...

A társadalom normális működésének egyik alapja, hogy ne tegyél olyat másokkal szemben, aminek nem örülnél, ha veled szemben tenné valaki (jó hülyén fogalmaztam meg, remélem azért érthető).

Te sem örülnél neki, ha az egyik fiú elkezdene szünet nélkül b*szogatni, csak mert nem tetszik neki a pofád.

2013. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6-os én általában nem teszek ilyet, de már ez a 20-ik húzása és pipa vagyok rá.

A kérdést pont azért tettem fel mit csináljak. Ugyanazt mondtad, amit én is leírtam és tudtam. xD

2013. máj. 18. 11:55
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az összes tippet megfogadom!
2013. máj. 18. 11:56
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os: A társadalom már rég nem működik normálisan.
2013. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát Gyümike, mondj el minimum 30 Miatyánkot. :-/

Amikor azon kapod magad, hogy őt akarod piszkálni, gyorsan tereld el a gondolataid és a kezed, olvasgass vagy firkálj, ilyesmit. Ne foglalkozz vele, mert ez az egész méreg és csak belülről fog rohasztani. :-/ Azt pedig nem szeretnéd, ugye?

2013. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!