Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány ilyen előítéletes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ilyen előítéletes?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.Sokat sportolok,edzőterembe is járok,de mellette csellózom is vagy 10 éve.

A problémám,az,hogy a lányoknak ez összeegyeztethetetlen.Amikor csellóval voltam a villamoson,akkor azt mondták rám,hogy "aranyos az fiú,biztos okos is,csak kár hogy a zenészek olyan kis puhánykák"

Nem tudom,ezek hova tették a szemüket? Széles vállam van,átlagosnál izmosabb kar,domború mellkas..


Másodjára meg pont ez volt a baj:akkor azt mondták,hogy "nézd milyen izmos.Kár hogy az izmos fiúk általában izomagyak." -Nem tűnt fel nekik,hogy Csehov-novellákat olvasok..


Minden lány ilyen előítéletes? Ha izmos valaki,akkor rögtön sötét,ha zenél valaki,akkor rögtön puhány

? Ennyire elvakítanak mindenkit az előítéletek?

17/F


Na biztos nem mindenki,de eddig csak ilyennel találkoztam..


2013. máj. 18. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Kib@szol főkérdésbe egy ilyen óriási böszme általánosítást és még te nevezed a lányokat előítéletesnek? mész a f@szomba. :-D
2013. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem nem mindegy lány.
2013. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót, nem minden lány ilyen, csak a korosztályod kicsit sötét. Van ez így. Dolgozd fel.
2013. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha azt gondolod, hogy minden lány ilyen, akkor pont, TE vagy előítéletes! ;)


...

Egykor úgy, de úgy oda meg vissza voltam egy szép szál zongoristáért... A puhány szó eszembe nem jutott volna róla. :)

2013. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

És akkor ez mi ha nem előítélet? :D

"Minden lány ilyen előítéletes?"

2013. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Valakik épp ezt mondták, és akkor minden lány ilyen? MINDEN NŐ MÁS, te nem vagy "csöppet" előítéletes?? áh


Biztos olyan sok lánnyal találkoztál életed során és mindnek ki is kérted a véleményét és nem csak 10-20 kis elszólásból ítélsz, közben a többiről nem is hallasz.....

2013. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha látsz egy cicababát köldökig érő dekoltázzsal mi az első gondolatod róla? Szőke hosszú műhaj, 20 centis platform és olyan rövid szoknya, ami már öv.
2013. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

igen,minden lány ilyen előítélés és csúnya,gonosz,aki lépten-nyomon megalázza szegény férfiakat,aztán kacag rajtuk egy jót.jajj ezek a nők.



:D

2013. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És a szőke nős vicceket is a nők találták ki???
2013. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon azért ne lepődj meg, zenészekről nincsenek előítéleteim mert nem ismertem egyet se, de az izmos fiúk általában (!) ugyanolyanok. Csehov novellát lehet, csak azért olvasod, mert kötelező olvasmány, szóval ha ilyet látnék, még nem gondolnám, hogy na itt egy izmos fiú aki értelmes. Előítéletei szerintem mindenkinek vannak, csak az normálisabbak el tudnak ezektől vonatkoztatni, és adnak esélyt az embernek, hogy bebizonyítsa, nem olyan amilyennek elsőre tűnik.
2013. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!