Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogyan lehetséges, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogyan lehetséges, hogy én időnként helyesnek látom magam a tükörben, amikor sok lány kigúnyolt már a külsőm miatt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy adonisz testre, ezt elismerem, de szerintem arcra sem vagyok oylan ronda, mitn sok lány próbálja azt velem elhitetni sokszor, meg sokszor kigúnyolnak, kinevetnek, lerondáznak, ha bepróbálkozom náluk. Szerintem vvannak tőlem rondább fiúk is, velük mégis sok lány jár, igaz ők ilyen rossz fiúk, én meg inkább jó fiú vagyok.
2013. máj. 17. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól hogy a társaságodban található nők nem tartanak esetleg vonzónak attól még nem biztos hogy ronda vagy. Lehet hogy máshol másik társaságban tömegszámra gyűjtenéd a csajokat.

23/F

2013. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy ,hogy a nőtársaim túl kritikusak.
2013. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pff,ne érdekeljen...én is jól nézek ki csak a csajoknak nem bejövős a bakancs,bőrkabát,meg a hasonló oltozkodési stilus,amikor véletlen vmi mást öltök magamra rögtön más a vélemény...

Ebből vond le magad a konzekvenciát...

2013. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a hungaristak mar gyakorin spammalik a hitet??van egy szam amit mindig dudolgatok ilyenkor: internetnaci, a krva anyadat!!
2013. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!