Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érdemes megkérdezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes megkérdezni egy alakuló kapcsolatban? Nőnek van még élettársa amúgy csak nincs otthon így nem tud vele szakítani se. Miket kérdezzek tőle? 25F Bunkók és unatkozók kíméljenek meg a tízen évesek is, ha csak nincs valami tapasztalatuk!

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki amúgy az élettársával lezárja a dolgot teljesen. addig nem jó bolygatni a dolgokat.
2013. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem várd ki amíg az élettársával lezárja a dolgot teljesen. addig nem jó bolygatni a dolgokat.

*(javítottam egy szót, bocsi)

2013. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan ilyen tapasztalatom nincs, így csak elmélkedni tudok a kérdésről, de:


Nem akarok én lenni az ördög ügyvédje jelen helyzetben, de azért ezt muszáj megkérdeznem: A "van élettársa, csak nincs otthon, így nem tud szakítani vele" rész biztos lábakon áll? Értem ezalatt, 100%, hogy nem szerető posztra akar téged, ugye?


Amennyiben így van, akkor részben tőled is függ, mennyire tartod perpillanat reálisnak azt, hogy akár hosszútávra is tervezhetsz vele. Nyilván függ attól, hogy az alakulás épp milyen fázisban van, de ha már a "helloszián" túl vagytok, és gondolom igen, ha már a szakítás felmerült az élettárssal, akkor esetleg azt, hogy a jövőjét merre képzeli el pl?


Akar-e külföldre menni, ilyesmi, szal nem feltétlen a hány gyereket szeretne és mikor kérdéssel kell letámadni :)


Kérdezgetés címen max ilyeneket, szerintem sokkal többet árul el mindenkiről az, hogy mit csinál. Milyen közös programokra szeret elmenni veled, mik a hobbijai, ezeket te hogy viseled el.

2013. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pasija külföldön dolgozik 4-5 hetente haza jár párnapot!

Nem szerető posztra akar engem.

Komoly szándékaim lennének vele tehát hosszú távon gondolkodom vele.

2013. máj. 18. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!