Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak engem zavar? Totál ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem zavar? Totál ki vagyok tőle.

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. Nem olyan régen kezdtem dolgozni egy kis kávézóban. A tulajdonost váltottam, most az ő lányával váltjuk egymást. A kiscsaj már rég óta csinálja, ő tanított be, mutatott be a törszvendégekkel, mutatta mit hogy kell...tényleg szimpatikus volt. 20 éves, még igen csak fiatal. Hétvégén együtt szoktunk bent lenni, mert akkor van pörgés. Igazán helyes barátja van a lánynak, gyakran jön be.

Aztán figyeltem...minden fiatal srác kikezd vele. Nem mond nekik úgy semmit, csak látom, hogy mosolyog..és ez szerintem már elég egy pasinak. Van vagy 4-5 állandó hódoló, kapásból. De egyiket sem koppintja le, vagy tudatja hogy van barátja. Amikor én vagyok bent hét közbe bejönnek ezek az ifjúk, megkérdezik ő bent van-e, ha nincs, elmennek.

Már nekem ez is sok, bár semmi közöm nincsen hozzá, csak érdekel, engem zavarna az ilyen egyedül? Már látni, tudván amit tudok..A biztosítékot most a beszállítóval verte ki(nálam)..vagyis a lényeg, hogy a megalkotott véleményem róla, az tett egy hatalmas fordulatot.

Mindig furcsálltam azt is, hogy amikor hét közbe rám esett volna a rendelés, bejött a papírért, és ő hívta fel a beszállítót. Nálam egyszer kétszer volt bent a faszi, már egy jó negyvenes, ráadásul. De olyankor is 10 perc után ott termett.

Múltkor meg egymás nyakába borulva találtam őket a pult mögött, amikor mentem a fizetésemért.

Mint említettem semmi közöm hozzá, de vajon ez neki mire jó? Ott a barátja, és mellette iksz pasival, plusz a beszállítóval flörtöl? Tényleg csak engem zavar ennyire? Amikor otthon mondtam az öcsémnek meg a barátnőimnek, kiröhögtek..



2013. máj. 18. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
miért foglalkozol más életével?felesleges
2013. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

R*banc mode - ON

Amúgy egyesek élvezik ha több f*sz veszi körül őket.

PS: Én csak szegény srácot sajnálom.

2013. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Neki az üzlet a fontosabb,nem akarja őket elkergetni,még véletlenül sem.

Amúgy zavarna.

2013. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vendégekkel az üzlet miatt flörtöl, viszont a beszállítós csávóval nem tudom miért..:D
2013. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az ölelős dologra nekem azt mondta, mert arra rákérdeztem, fúrta az oldalamat a kíváncsiság, hogy valami vizsgája meg lett a suliban, amikor a beszállító segítette, valami szakmai dolog, és azért ölelte meg :D..na hát ugye, de ki tudja mi igaz belőle.
2013. máj. 18. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Némi irigységet vélek felfedezni benne. De ne tedd, te érett nő vagy. Légy felnőtt. Ő ribancoskodik, kiéli magát és kész. Meg különben is a főnök lánya, tudjuk mit jelent...
2013. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen egy jo vendeglato.. kedves a vevokkel.. ha flortolnek vele tudni kell kezelni nem elhajtani mert ebbol lesznek a torzsvendegek. ennyi. a beszallitost ense tudom de nemsok kozod van hozza legyel teis nyitott a vendegekkel. L
2013. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom elég laza munkád van ott a kávézóban, ha ennyire ráérsz figyelni, hogy kik mosolyognak a kolléganődre. Csak téged zavar, és ha nem tetszik, akkor keressél magadnak másik állást. Az én főnöknőm bent az irodában, eszi a kfcből hozott csirkéket és a salátát miközben vele tárgyalok a munkáról. Képzeld ez engem is k*rvára zavar, hogy miközben mondom neki a napi teendőket, ő közben egyik kezével a csirkét fogja másikkal meg a salátát eszi, de mégsem szólok érte. Szóval én a főnököd helyében, több munkát adnék neked, mert nincs elég pörgés nálatok. Foglalkozzál saját magaddal és ne a másikkal.
2013. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a csaj a magasabb borravalóért flörtöl,általában a pultos csajok úgy is öltöznek és viselkednek,hogy feltűnőek,szexik legyenek,és mellé kedvesek és mosolygósak.Szerintem ez ilyen ártatlan dolog,mert ez max ahhoz elég hogy rendeljen még egy kör piát a pasi,de mire hazaér,ittasan vagy buli után,már nem is emlékszik ki volt az a pultos lány,csak max annyira hogy megy legközelebb is

A rendelést meg lehet azért ő intézi,mert a tulaj lánya,és valószínűleg jobban is ismeri a helyet,meg a pasit is mint te.Honnan tudhatod te hogy milyen a kapcsolata a pasijával,vagy a többi pasival,illetve ki mennyire ismeri,és miért is keresik őt,miért járnak oda.Lehet hogy a fele haver,ismerős,családtag,stb,és nem összejárnak és nem velük csalja a pasiját.Ha téged ez zavar,kérdezz rá,szerintem válaszolni fog,lesz ilyen nyitott.

Szerintem legyél kedvesebb,esetleg kérdezd meg hogy adhatsz e át vmit a kolléganődnek,mert nincs bent,próbálj meg ugyanúgy viselkedni mint ő.Így jobban fog menni az üzlet,és téged is jobban elismer majd a főnököd,ha nagyobb a forgalmad.

2013. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!