Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Minden hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Minden hónapban mestruáltók, vagy egy évben hányszor?

Figyelt kérdés
Wikipedia szerint 28-33 naponta, igaz ez ? Milyen érzés ? Kellemetlen lesz ?
2013. máj. 18. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt mondom havi vérzés, akkor meg tudod magadnak válaszolni?
2013. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
minden szökőévente
2013. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
god pls noooooooooooooooooooooooooo
2013. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, elég kellemetlen.
2013. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs neked anyukád vagy valaki más??
2013. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
jó a kérdés, mert olyat is hallottam, valakinek sűrűbben, valakinek ritkábban jön meg. szóval évente lehet pl. 10 vagy 14 alkalom is, de javítson ki, aki jobban tudja.
2013. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ennyi parasztot... Most mit kell bunkoskodni egy 12 évessel aki normálisan feltesz egy kérdést?

Megyek inkább Yahoo answers-re itt sose születik normális válasz. Megnéztem wiki-n de azért meg akartam volna tudni tényleg így van-e és mik a személyes tapasztalatok.

2013. máj. 18. 21:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Minden hónapban. Egy év 12 hónapból áll, tehát minimum 12x egy évben. Hülye érzés. Néha nagyon kellemetlen, néha meg annyira fáj, mintha a köldökömbe szúrtak volna egy botmixert és maxon járatnák.
2013. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia
2013. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Normál esetben tényleg 28-33 naponta de ahogy az egyik előttem szóló is írta, van, akinél más. Ráadásul több év, mire a vérzésed rendesen beáll, szóval ha pl. neked megjön először 12 évesen, lehet, hogy még 15 évesen se lesz rendszeres, kimaradhat akár heteket vagy hónapokat is.(Legalábbis én így tudom, de mindenesetre szerintem ha már hónapokat is kimaradna, én elmennék nőgyógyászhoz)

És igen, elég kellemetlen, persze ez is egyénfüggő, van, akinek olyankor minden baja van, görcsöl a hasa, érzékenyebb a megszokottnál, stb., van aki meg tök ugyanúgy éli az életét mint egyébként.

15L

2013. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!