Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek bebüdösödik a vizelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bebüdösödik a vizelettől a nap végére?

Figyelt kérdés
Férfiként azt tudom mondani hogy nekem egyáltalán nem büdös a nap végére. Persze ettől függetlenül rendszeresen tisztálkodom.
2013. máj. 19. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne fürgyé let nem ismered?
2013. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért csak fürgyé le!
2013. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te mit Gondolsz?

Ha a cerkát nem mosod büdi lesz!

Ha a nunit nem mosnánk, az is büdi lenne. Még a hónaljad is büdi, ha nem mosdol.

Vagy értelmetlen a kérdésed, vagy nem szoktál mosakodni.

2013. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod,erre van a wc papír.
2013. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A nőknek nem lesz pisis a puncijuk?

Azért náluk máshogy van mint nálunk...

oké h megtörlik de szárazon sztem nem lehet úgy megtörölni

2013. máj. 19. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak WC papírral lehet megtörölni,ami köztudott,hogy száraz,hanem popsitörlővel is!Sok nő használ ilyet,köztük én is!És hidd el kedves kérdező,ne büdös nap végére! Minden hozzáállás kérdése!
2013. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elhiszem neked:D
2013. máj. 19. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!