Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban olvasom azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre gyakrabban olvasom azt, hogy a fiúk szerint a nőknek csak a pénz és a kinézet számít. Miért nem adnak azoknak a lányoknak esélyt, akiknek nem ezek a dolgok számítanak?

Figyelt kérdés
Csak nem azért, mert ezek a lányok nem tipikus "plázacicák", akik kirakják mindenüket? Mért várják el a nőktől, hogy semmi sem számítson nekünk, miközben nekik jóformán csak a kinézet számít? Hogy várhatnak el valamit a másiktól, amire ők maguk nem hajlandóak? Akinek nem inge, ne vegye magára! De ez tényleg érdekel, miért van ez így?

2013. máj. 14. 17:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak ilyen önző disznók. [sarcasm OFF]
2013. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Férfi és nő sohasem fogják megérteni egymást. Hogy miért? Mert mindegyik mást akar. A nő a férfit, a férfi a nőt.

Ezeregymillió ilyen kérdés van az oldalon, mindig parázsvita van körülötte...nem is értem hogy nem unjátok még :D

2013. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Ezt általában azért mondják,mert könnyebb ezekre fogni és nem magukban keresni a hibát.
2013. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
51%
Van egy két ember aki az ilyen kérdéseket kiírkálja 1000x, mert otthon unatkozik egész nap.Akkora kokit érdemelnétek,nem választ.
2013. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyen kérdéseket kiírni, viszont tudok válaszolni. Ilyen lányoknak adok esélyt általában, de közel sem engednek magukhoz. Egy-két "plázaribi" még hamarabb megteszi, ha már sűrűn csalódott. Erről ennyit.
2013. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Te meg ugyan mit képzelsz, utolsó??? Mi a pics*nak jöttel ide, te troll, ha nem érdekel a kérdés? Vannak olyanok is itt, akik normálisan hozzá tudnak szólni a témához!
2013. máj. 14. 17:57
 7/43 anonim ***** válasza:
Mert soha nem láttam, a gyk-t kivéve soha nem is hallottam olyan lányról, akinek a pénzen és a külsőn kívül bármi más számítana. Nemcsak a plázacicákra igaz ez, hanem a legnormálisabb lányokra is.
2013. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Akkor én nem vagyok nő, b*zd meg... Nekem igenis az számít, hogy ne egy üresfejű, ürelelkű kis p*cs legyen, és ne tartson el, mert nem azért törtem magam, meg szenvedtem a sulival, hogy aztán csak úgy lepénzeljenek. Nem vagyok eladó! De ugye belementél ebbe a játékba te is azokkal a lányokkal, akikről úgyis tudtad, hogy idővel úgyis levakarnak? Mert akkor egy szavad se lehet, hiszen beleegyeztél a szemétkedésébe.
2013. máj. 14. 18:02
 9/43 anonim ***** válasza:
Miért káromkodsz? Az ember a tapasztalatokkal tanul. És amikor már századjára találkozik valamivel, akkor elég nehéz meggyőzni, hogy az nem úgy van.
2013. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Ha csak a kinézet és a pénz számít neki, akkor miért teszed a normális kategóriába? Miért nem olyan lányokat teszel oda, akik tényleg azok? Nézd, eddig még én sem találkoztam nekem való férfival, mégsem mondom azt, hogy nem létezik!
2013. máj. 14. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!