Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor legelőször találkoztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor legelőször találkoztál barátod szüleivel vittél nekik valamit? Ha igen mit? És hogy zajlott az egész "bemutatkozás"? Mire számíthatok? Milyen kérdések lesznek? És milyen ruhát vegyek fel? Kicsit parázok.

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy ne legyek kihívóan, de pl egy magassarkú még belefér?
2009. okt. 2. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
minek magassarkú?... felesleges... én nem vittem semmit, csak közvetlen vagyok, ami nekik bejött, jól eldumálgattunk, a mai napig nagyon jól elvagyunk egy légtérben, hála égnek.
2009. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne öltözz feltűnően,de topisan sem.Viselkedj természetesen,magadat add.Ha kérdeznek,válaszolj rendesen.Ha valamiben nem értesz velük egyet,ne vitatkozz Ezt majd később beszéld meg a pároddal.Ajándékot pedig első alkalommal ne vigyél.Nem tudod,hogy minek örülnének,és hogyan fogadnák.Van aki ezt úgy értelmezi,hogy azért hoz ajándékot,hogy behízelegje magát náluk.Ajándékot majd csak akkor vigyél,ha valamilyen alkalomra hívnak meg,Egyébként pedig ne parázz,nem fognak megenni.
2009. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem hanem magassarkút hordok, de szó szerint magasat, és félek hogy rossz lenne első benyomásként, és hogy egy buta ringyó lennék a szemükbe. Ezért is gondoltam hogy lehet nem azt kéne felvenni majd arra a napra.


Am köszi hogy válaszoltál:) Várok még válaszokat!!

2009. okt. 2. 21:12
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm:) Akkor lehet marad a magassarkú, úgyis szolid ruhával hordom. Vinni valami édességet gondoltam, de igazad van majd ha valami alkalom lesz majd akkor viszek valamit, mert nem lenne jó ha az a behízelgős jönne le nekik.

Jól van megpróbálok nem parázni:)

2009. okt. 2. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

en nem vittem semmit, nehogy azt higgyek beakarom nyalni magam..egyebkent is veletlenszeruen talalkoztunk, nem volt tervbeveve...en maskulonben nagyon paras vagyok meg 2 ev utan is, hogy vajon mit gondolnak rolam a szulei, de szerencsere nem panaszkodhatok..legy egyszeru es, add magadat, ha magassakuban erzed jol magad abba menj, ne erezd rosszul magad...es ha kinalnak vmivel fogadd el:D mert en ezzel jartam meg:P de az egy masik tortenet:P

sok sikert

19-L

2009. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap ilyen magassarkút hordasz, akkor miért pont azon a napon félsz, hogy ringyónak tartanak? :D Ennyi erővel dobd ki az összeset, ha ringyósnak találod.. Ha ízlésesen vagy felöltözve, akkor nincs gond. Ha nem 14 évesen akarsz 20 évesnek kinézni, akkor nem lesz semmi gond..
2009. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még jó hogy írtad hogy fogadjam el ha megkínálnak valamivel, mert pont ma gondoltam arra hogy nem hiszem hogy eszek majd valamit is:D De arra is gondoltam hogy én szeretem ha a vendégek esznek nálam.. Tehát majd elfogadom, remélem nem hibázok semmi komolyat, és kölcsönös szimpátia lesz:)
2009. okt. 2. 21:21
 8/11 A kérdező kommentje:
oké:) nem 14vagyok, már lassan 18
2009. okt. 2. 21:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
felesleges a magassarkú, meg a csoki is. ne számíts semmi úri fogadtatásra. átmész, a barátod bemutat, leültök, beszélgettek....szüleidről, mivel foglalkoznak, van e tesód, rólad, hova jársz suliba, hova szeretnél továbbtanulni, mi szeretnél lenni ha nagy leszel, van e hobbid, ilyesmik. semmi extra, ilyen sablon kérdfések.
2009. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én akkor találkoztam velük, mikor a barátom szalonnasütős partit rendezett a haveroknak. úgyhogy vittem valami innivalót meg csipszet, de ugye csak azért, mert így volt megbeszélve h mindenki visz.

hihetetlenül izgultam, de nem volt semmi extra, miután dadogás és hiba nélkül ki tudtam mondani a saját nevem már mondhatni könnyű volt :D

leginkább tényleg ilyen általános dolgokról kérdezgettek, meg kiderült h van egy csomó közös ismerősünk és róluk is.

de nyugi, nincs félnivalód :) úgy állnak hozzád, h a gyerekük szeret téged, és ez a szemükben jó sok plusz pont (jobb esetben :D)

sok sikert!

2009. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!